Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ti is úgy érzitek hogy három...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti is úgy érzitek hogy három négy évvel ezelőtt könnyebb volt az ismerkedés az interneten a férfiaknak mert kevesebb volt a férfi?

Figyelt kérdés
Valamiért úgy érzem hogy több lennem a férfi a társkereső oldalakon, lehet interneten valamiért megszaporodtak a számuk. És a nők inkább csökkent tek, ti is így látjátok?
2019. jún. 13. 20:08
 1/9 anonim ***** válasza:
41%

Sok pasi tobb reggel van fent ennyi a trukk

Mennyisegileg nincs tobb csak latszatra

2019. jún. 13. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
42%
Mindig a nők voltak többen, kicsivel, de a nők voltak többen. Most is.
2019. jún. 13. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Rockarc ***** válasza:
67%

A nok a keves ferfira panaszkodnak. Kisfiubol rengeteg van.


43F

2019. jún. 13. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem!


A 4 év kevés, legalább 9 évet menjünk vissza, minimum 9 évet.


Amikor már hugyér sz*rért mindenki számára elérhető lett az internet , és telefonokon is, azóta kezdett el lehalni a társkeresés a neten.


Amikor én középsuliba jártam alig 1-1 embernek ha volt otthon internete. ÉS társkereső sem volt.


volt a chat.hu meg a jatek.hu és esküszöm könnyebben kezdtél el valakivel beszélgetni mint most...most sehogy kb :) basszki de öreg vagyok...

2019. jún. 13. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
93%
tényleg könnyebb volt de nekem egészen 2010 -től van képem az ilyen 2014 -es évekig.. Akkoriban msn nagyon adta még nem volt annyira ez a facebook kivéreztetve..
2019. jún. 13. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 MolotovPunk ***** válasza:
71%

A 4-es válaszoló (részben) jól írja.Én is emlékszem arra a korszakra,mikor még nem mindenkinek volt nete,pár évvel későbbi MSN korszakra is.(Akkor voltam kb 20-23 éves)(MSN-t szerettem nagyon,egyik akkori szerelmemmel sokat beszélgettem ott éjszakákon át.)Társkereső oldalak is másabbak voltak akkoriban,(részben könnyebben lehetett akkor csajt felszedni)Ez talán részben huszonéves koromban jobban ment nekem is,mivel fiatalabb is voltam.Kevesebbet melóztam is akkoriban,meg többet buliztam is..Viszont ma már nagyon nem azt a funkciót töltik be a (társkereső) oldalak,mint régebben.Manapság szinte minden funkcióért fizetni kell ott,azokért is amik valaha ingyenesek voltak.Továbbá prémium-platina t ö köm tudja szolgáltatás mellett sem lehet túl nagy siker manapság társkeresőkön lógni.Feltűnően nagyon férfi többlet van.(Elmúlt a jó korszak ott is.)Mondom ezt úgy,hogy sikerült onnan is össze szednem nőt,de azokból nem is lett hosszútávú kapcsolat utóbbi években,csak 1-2 pár hónapos,vagy max fél éves kapcsolat főleg.Szóval van némi rálátásom nekem is erre a témára.Nagyot változott a világ,főleg miután IWIW kinyíródott és bejött ez a fészbuk baromság.Persze (elvileg) ott is lehet társat találni,keresni,egyesek szerint,de ugye én már évek óta nem használok fészet,kb úgy 7-8 éve :D Nem is hiányzik.Függetlenül attól,hogy lassan 5 éve nincsen komoly kapcsolatom.(Hozzáteszem,lehetne amúgy,de válogatós vagyok,meg olyan nővel nem akarok összejönni,aki pár hónap után utódot akar tőlem.)Házasságpárti sem vagyok.ez van. :)Munkahelyemen meg nem jövök össze furcsa,vagy ronda nőkkel,öreg vagyok én már ahhoz. :) Egyébként 5 évvel ezelőtt élettársi kapcsolatban éltem egy nővel,és ma már nem bánom,hogy szétmentünk.Van azért ám sok előnye a szingli létnek is.Azt javaslom,hogy találj valami hobbit magadnak,vagy járj el néha haverokkal sörözni.Nekem segített.


31/F

2019. jún. 13. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
56%
Régebben más volt a 90 -es években mindenki táncolt..
2019. jún. 13. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 MolotovPunk ***** válasza:
80%
A második válaszoló butaságokat beszél.Felmentem most a chat.hu-ra évek után kíváncsiságból,gyalogló chatet is megnéztem előbb,sőt egyik régi (randi helyet is) párom.hu-t.Mindenhol férfi többlet van.(Ha nem hiszed,nézd meg te is az oldalakat.Talán a facebook lehet az,ahol talán nem,de az meg egyáltalán nem érdekel engem.Személyesen próbálj meg ismerkedni kedves kérdező,ezt tudom még neked javasolni.
2019. jún. 13. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Persze hogy férfi többlet van, ráadásul ma néztem délelőtt 9 körül egy lányt aki 1 órája regisztrált és már 10+ levele volt... Mondom így aztán nem sok értelme van az egésznek.
2019. jún. 18. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!