Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ezen az oldalon miért akarják...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezen az oldalon miért akarják sokan még az igazán törekvő férfiak kedvét is elvenni?

Figyelt kérdés

Abszolút egyetértek azzal, hogy senki ne várjon el többet, mint amit maga is nyújtani tud, így pl. egy elhízott, 10 éve valami kilátástalan munkában toporgó pasinak szerintem sincs sok joga elvárni, hogy a jó nők akarjanak tőle valamit.

De ha valaki amúgy az élete minden területén igyekszik, teper, úgy munkában mint életmódban, igényességben, stb, csak pl. van egy saját maga szemében nagy hibája - pl. alacsony, kopaszodik, hasonlók -, akkor miért az az ilyen emberre is a zsigeri reakció, hogy kb. próbálkozzon olyan nőknél, akik a legkevésbé sem vonzzák, mert neki ennyi jár?


2019. jún. 13. 21:05
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Plusz nem gondoljátok, hogy pont az ilyen reakciók csak még nagyobb dacot váltanak ki az emberből? Mármint őszintén, ki az, akinek valaha úgy lehetne jó kapcsolata, hogy konkrétan azért jön össze valakivel, mert nem olyan, amilyet szeretne? :D
2019. jún. 13. 21:09
 2/11 anonim ***** válasza:
76%
Senki nem ír ilyet. Azt szokták tanácsolni,hogy ne ácsingózzon olyan nők után akiknek ő nem tetszik. Az egy más téma, hogy esetleg csak olyanoknak tetszik, akik neki nem. Hát ez van. Mégis mit kéne az ilyen férfiaknak tanácsolni? Hogy raboljanak maguknak olyan nőt aki tetszik, mert az nekik jár?
2019. jún. 13. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
73%
Egyrészt mindenki k_rvára leszarja kinél próbálkozol meg kivel jössz össze. Másrészt akinek az élete rendben van, az nem a gyakorira ír ki napi 3-5 kérdést, hogy miért ilyen gonoszak a nők.
2019. jún. 13. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
68%

Nem tudom. Én is igényes vagyok magamra, rendszerető is, sportolok, van stabil munkám, hobbijaim, káros szenvedélyektől mentes vagyok, csomó mindent olvasok és érdekel sok minden, mások szerint a kommunikációmmal sincs gond, mégsem kapok kezdeményezést, de még csak pozitív visszajelzések sem jönnek. Ha próbálkozok, rendre foglalt nőkbe botlok. Pedig még csak ronda sem vagyok, legfeljebb kölyökképű a 190 cm mellé. Miért érjem be egy káros szenvedélyekkel élő, lusta, igénytelen nővel, aki még el is van hízva? Mert kb. ezt közlik itt, hogy adjuk le az igényszintet, ha nem sikerül. Mi abban a hatalmas igény, ha egy hozzám hasonló mentalitású, érzelmi világú, gondolkodású, küllemre tökéletesen elég, ha átlag szintet hozó nőt szeretnék? Nincsenek irreális elképzeléseim az ideális társat illetően.

31F

2019. jún. 13. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
58%
Csak azt nem értem, hogy valaki ronda emberként szépet akar, mert azok vonzzák, az nem gondol abba bele, hogy a szép embereket sem a rondak vonzzák?
2019. jún. 13. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
60%

Amikor valaki felmegy egy internetes fórumra, akkor képtelenség bármiről is meggyőzni, kizárólag a saját igazának a megerősítése az, amit elfogad/befogad. Emiatt bármilyen téves vagy akár saját magára nézve káros elképzelése van, az csak még jobban rögzül benne, pont azért mert a neten nagyon könnyű megtalálni a hasonlóan gondolkodókat.

Akinek baja van magával vagy a világgal, az ne a neten keresse a megoldást, mert csak bebetonozza a saját nyomorát.

2019. jún. 13. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

"Csak azt nem értem, hogy valaki ronda emberként szépet akar, mert azok vonzzák, az nem gondol abba bele, hogy a szép embereket sem a rondak vonzzák?"


Nem hiszem, hogy aki ténylegesen törekszik a legtöbbet kihozni magából, azok között sok olyan lenne, aki konkrétan "ronda". Persze, van az a szerencsétlen genetikájú réteg, amelyik ilyen téren teljesen reménytelen, de ez a nagyon kis szeletét képezi az embereknek.

2019. jún. 13. 22:00
 8/11 anonim ***** válasza:
17%
Ma ültem egy parkban, láttam egy gyerekes párt és kb olyan 35-38 évesek lehetek, ami feltűnt a férfi az úgy durván elvolt hízva 170 centi 110-120 kiló nagy hurkákkal, míg a nő vékony volt 168 centi és kb 45-50 kiló . Ami mellen ütőt , hogy legalább egy 5-6 milliós telepjáró szerűségbe ültek be. Ilyenkor 26 évesen elgondolkodom, hogy az élet miről is szól.
2019. jún. 13. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Most attól hogy valaki szorgalmas a munkában , meg ilyesmi... attól meg ugyan úgy ronda , alacsony stb! Miért érdemelne több lehetőséget mint a többi ronda.. és lusta ember?
2019. jún. 13. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
8%

Azért mert minden nő nárcisztikus, önimádó önző lény, aki azt szeretné h körberajongják őket a férfiak, de nem a dagadt állatok ám, hanem a brad pitt félék. Többi nem is férfi,s válasszanak valami félkezű retardált lányt, annak hátha kell... Miután brad pitt is meglenne, jöhet a következő. Tipikus anyai ösztöneik vannak ezeknek a mai kor 20-40 éveseinek nem???


[link]

2019. jún. 14. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!