Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők, összejönnétek egy éjszaká...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, összejönnétek egy éjszakára, egy sikertelen férfival? Könyörögne nektek hogy szánjátok meg őt is, legyetek együtt.

Figyelt kérdés
2019. jún. 14. 19:21
1 2 3
 1/30 Lazy Lover ***** válasza:
84%
balázska van ennél lejjebb??....... inkább menj prostihoz a nők a határozott férfiakat szeretik
2019. jún. 14. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
89%
A könyörgéssel csak rontana a dolgon. Egyetértek az első hozzászólóval, ha valaki ennyire kétségbeesett, az menjen inkább prostihoz, legalább minimális méltósága maradjon szerencsétlennek.
2019. jún. 14. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
91%

"Könyörögne nektek hogy szánjátok meg őt is, legyetek együtt.".


Ettől aztán bárki benedvesedne :'D. Te férfiállat, te.

2019. jún. 14. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
90%
Tudod még ennél lejjebb is?
2019. jún. 14. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
27%
Azok a szotyadt egyetemista lányok akik 2 naponta lent rohadnak egy kocsmában tuti megszánnak pár kör fröccs után.
2019. jún. 14. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
15%
Tanulj meg hazudni. A többiek is ezt csinálják - minden téren, mindkét nem. Ez a világ.
2019. jún. 14. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
82%

És mégis hogy lépnéd meg?

"Eddig sikertelen voltam a nőknél, te megkönyörülnél rajtam és megdughatlak szánalomból?" Vagy hogy?

2019. jún. 14. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
86%
És téged kielégítene, ha egy nő undorodva fekszik alattad? Szex után nem néz rád, törölgeti magát, esetleg sír, öklendezik? Ez az álom?
2019. jún. 14. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
88%

#8


Ez senkinek nem álom, ez szörnyű. Akkor már inkább fizessen, akkor marad a semlegesség, az már jó.


Van akinek a "valódi" "szerelme" sem mutatna semmit, mert egész egyszerűen túl ronda hozzá.

2019. jún. 14. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:
Nem pont rólam van szó,általánosságban gondoltam.Ja,nem vagyok Balázska.Mivel a nők empatikusabbak,gondolom van aki belemenne.
2019. jún. 14. 20:07
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!