Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg olyan hihetetlen dolog ha egy nem helyes férfinak barátnője lesz?

Figyelt kérdés
Tegnap voltam egy barátommal a fodrászomnál. A barátom mesélte a fodrászomnak hogy barátnőm lett... Erre a fodrászom teljesen elképedt hogy most hülyéskedtek és hogy ez hogy lehet, tuti trollkodtok stb...
2019. jún. 15. 13:43
 1/5 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%
Szerintem nem a külsőd miatt. Inkább mert elkönyvelt magadnak valónak, és meglepte a dolog.
2019. jún. 15. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem sem a külsőd miatt gondolta,inkább nem nézte ki belőled,hogy lesz barátnőd.

Addig nen voltál nagy nő ellenes?

2019. jún. 15. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
2. Abszolút nem voltam
2019. jún. 15. 14:32
 4/5 Noblesse Oblige ***** válasza:
Én azért gondolom, hogy nem a külsőd miatt volt ez a reakció, mert ő a fodrász. Egy szolgáltató. Neki részben az is a munkájához tartozik, hogy az emberekkel jól kijöjjőn, hiszen a stabil vásárlókör adja a betevőjét. Így ha azt gondolná, hogy te azért vagy magányos, mert nem vagy jóképű, ez esetben a szépségeddel kapcsolatos dolgokat úgy kerülné, mint az aknamezőt, hogy véletlen se sértsen meg. De mivel az ő reakciója elég spontán volt, így arra következtetek, hogy teljesen más okból lepte meg a hír.
2019. jún. 15. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ez olyan eset mint egy poén ami a Facebookon terjed. Csúnya gyereknek tetszik hogy a papagáj ismétli amit mind neki. Aztán mondja “szeretlek” a válasz “van barátom” 😀


Na ez ugyan ilyen! Az ember nem gondolná hogy még egy fodrász is szarnak gondolja, mert neki meg kell tartani a vasarlókörét. De meg tőle se kap bokót hogy nem ronda. 😂

2019. jún. 15. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!