Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egyetértetek ezzel? "Ha a nők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyetértetek ezzel? "Ha a nők is olyan intenzitással ajánlkoznának fel a férfiaknak, mint ahogy az fordítva történik, akkor a nők kegye messze nem lennének ennyire túlértékelve"?

Figyelt kérdés
Főleg arra ered a megállapítás, hogy sok nő azt gondolja, a férfiak mindent megraknának ami mozog :D számomra ebben az a megmosolyogtató, hogy amíg egy nő naponta kap félreérthetetlen felkéréseket/felajánlásokat, addig egy férfinek nincs vagy csak nagyon kevés nő az, aki odavetné magát egy légyott erejéig.

2019. jún. 16. 20:06
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
93%

"amíg egy nő naponta kap félreérthetetlen felkéréseket/felajánlásokat"

Ez az, ahogy egy gyakoris örökszűz képzeli el a nőket, nem a valóság.

2019. jún. 16. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Van egy nővérem és egy húgom is.. Elhiheted, hogy amíg az őket fűző pasik nem tudják, hogy a tesójuk vagyok addig nem "barátkozni" akarnak:)
2019. jún. 16. 20:11
 3/18 anonim ***** válasza:
79%
Ha egy nő nagy intenzitással ajánlkozik fel férfiaknak, akkor őt büdös ribinek tartják.
2019. jún. 16. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
95%
#2 most erre mit mondjak, vannak nők, akik kifejezetten igénylik, hogy körberajongják őket a férfiak, mert enélkül nem tartják szépnek, értékesnek magukat, de ha valaki nem ilyen, annál max évente 1-2 komoly (szóval nem valami random "de jó a segged more" kategóriájú cgány) próbálkozó van.
2019. jún. 16. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
13%
Szerintem, csak az internet hülyítette meg a nőket.. Főleg amióta van ez az instagram jóval messzebb estek egymástól a kasztok..
2019. jún. 16. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

"83%-os"

Nem, ez nem erről szól, nem ilyen béna dumák.. finom, burkolt, de egyértelmű utalások. Konkrétan napjába több is.. az összes ismerkedés dinamikája és minden finom gesztus mögött ez van, egyszerűen látom a szándékot. Az egész csak a szexre megy.

Ugyanakkor nők (én sem vagyok rossz pasi) és ugye sokszor nők vesznek körül, köszönhetően a lánytesóimnak, ami egyértelműen vonzó a nők számára, hiszen beindul a rivalizálás, mert nekik sem jön le egyből, hogy tesók vagyunk, csak birizgálja a csőrüket, hogy nem velük foglalkozom, hanem más lányokkal.. ezért néha nekem is nyomulnak csajok, de messze nem annyi mint nekik.. :D

És amikor én ezt kihasználom akkor a tesóm, főleg a fiatalabb mindig csesztet érte, hogy mit megyek el egy ilyennel.. ami egyrészt rosszul esik, mert bánt, hogy ítélkezik, másrészt pedig azért esik rosszul, mert ő mindig azzal jön, hogy magamtól csajozzak, ne annak a csajt akarjam meghódítani akinél már amúgy is jó vagyok.. és akkor erre szoktam neki mondani, hogy persze, könnyű neked, te nő vagy :D

válasza: de az más.

hát persze.....

2019. jún. 16. 20:28
 7/18 anonim ***** válasza:
21%
az elején azt hittem, hogy kamu amit ír de nekem is van egy húgom és így belegondolva tényleg :D
2019. jún. 16. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
83%
Drágaság, szerinted ki akarja "odavetni magát egy légyott erejéig"? Hőgutát kaptál?
2019. jún. 16. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Cukorfalat! Nem kell adni a szemérmest, a nők is élvezik a szexet, úgyhogy ne vetíts. Szia!:D
2019. jún. 16. 20:47
 10/18 anonim ***** válasza:
53%

menj el buszvezetőnek,

ők napi 3 luvnyát kapnak ;)

vidéken

2019. jún. 16. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!