Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan találhatnek nőként...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan találhatnek nőként lazább kapcsolatot, ami nem sima szexkapcsolat?

Figyelt kérdés

Nagyon nehéz ismerkednem, mert elég speciális igényeim vannak.

Nagyon vágyom arra, hogy valakivel legyenek néha közös estéink, nagyon hiányzik a szex, a nevetés, filmezés, közös programok. Vágyom arra, hogy valakivel meseljunk egymásnak, hogy jól ellegyünk.


Ugyanakkor nem vágyom egy hagyományos komoly kapcsolatra, mert ahhoz túlságosan magányos farkas vagyok. Szeretek egyedül lenni, nem igénylem a közös alvást sem különösebben, nem vágyom arra sem, hogy valakivel egész nap cseteljunk, elég 1-2 üzenet este, hogy kivel mi történt.

Meg egyébként is nagyon sokat dolgozom, tehát bele sem férne az életembe.


Valahogy mindig csak a két végletbe botlom. :/


23 N


2019. jún. 18. 23:11
1 2 3
 1/26 anonim válasza:
20%
Fúúú, de jó lenne nekem is ilyen. De vagy 'Csak szex legyen' vagy nem kopik le...
2019. jún. 18. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
6%
Itt vagyok, ragyogok, a farkamon pattogok. 😁😁😁 Emberedre akadtál. 🙂
2019. jún. 18. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
4%
jajjjjjj de nehéz nektek, pont olyat találni aki tökéletes egyensúlyban van a csak szex és komoly kapcsolat között
2019. jún. 18. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
48%

Jaj, ezek a kamu kérdések!


"Egy lány vagyok, tök jól nézek ki, és csak szexelni akarok, de nem találok hozzá partnert. Mit tegyek?"


"Hát én pont ilyen lányt keresek..."


"Itt vagyok én, emberedre akadtál..."


Tudjuk, a lányoknak irtó nehéz szexpartnert találni, az összes itt a gyk-n próbálja meg a lehetetlent, amire a vérpistikék egyből le is csapnak.


Esküszöm, csinálok egy accot, és halálra szívatom az összes kanos idiótát, mert ők még ahhoz is h*lyék, hogy tovább lássanak az orruknál.

2019. jún. 18. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
4: Képzeld, nagyon nehéz olyan embereket megismerni, akik értelmesek, beszélgetni is lehet velük, és a vonzalom is kölcsönös.
2019. jún. 18. 23:42
 6/26 anonim ***** válasza:
15%
Ha valóban nő lennél, akkor a baráti társaságodban biztos ismernél olyan fiút.
2019. jún. 18. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
OFF
2019. jún. 19. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:

#4-essel egyetértek. Tényleg vicc, amit néhányan levágnak... :D


Kérdező, mi sem egyszerűbb: Válassz ki valakit a jelentkezők közül. Ennyi.

Az meg, hogy nehéz olyat találni, akivel értelmesen beszélgetni lehet és a vonzalom is megvan... Hát, gondolkodj el azon, hogy talán nem az értelmes emberekhez vonzódsz.

2019. jún. 19. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
Itt vagyok én is, csak valószínűleg messze lakunk egymástól.
2019. jún. 19. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
86%

Baromi nagy tèvedésben vagytok, fiúk, ha azt hiszitek, hogy nőként könnyű megfelelőt talàlni.

Valamilyen jelentkező persze mindig van, több is.Ezt senki nem tagadja.De megfelelő? Legtöbbször egyáltalàn nem.

Az eddigi tapasztalataim szerint a jelentkező vagy nem tetszik, vagy nem tudok vele beszélgetni, mert buta, vagy automatikusan attól, hogy laza kapcsolatról van szó, tiszteletlenül viselkedik, mint egy k*rvával, akinek még fizetni se kell, és ez a leggyakoribb.Nem tudják intelligensen kezelni ezt a témàt.

Ha tisztelettel àll hozzàm, tuti többet akar, és bonyodalmak lesznek.Ha nem akar többet, akkor pedig csak ürítésre akar hasznàlni kizárólag, mikor neki megfelel.Ilyen kinek kell???

Vannak vàrosi mítoszok olyan férfiakról, akik laza kapcsolatban vacsizni viszik a nőt, vagy más igènyes programban is benne vannak, de én még egyet sem hallottam konkrétan, csak olyanokat, amilyeneket felsoroltam, plusz a tapasztalatom is ez.

Férfiaknak laza kapcsolatban kevesebb igènyük van, ez tény.

2019. jún. 19. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!