Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az érdekelne, hogy a fiatalabb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az érdekelne, hogy a fiatalabb generációnak milyen tapasztalatai vannak a virtuális ismerkedéssel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Érdekelnének olyan válaszadók akiknek ezen a téren van, vagy már volt valamilyen tapasztalata.

2019. jún. 21. 19:56
 1/8 anonim ***** válasza:
A lányok nem korrektek, és virtuálisan lehetőségük is van egyszerűen "elsunnyogni", eltűnni.
2019. jún. 21. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
49%
A fiuk sem korrektek. Amúgy meg mindenkinek bármikor jogában áll abbahagyni az ismerkedést. Nem kötelező.
2019. jún. 21. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én tinderezek meg a Badoot használom. Tinderen napi 2-3 lánnyal likeoljuk egymást. Ez legyen heti 18 lány átlagban. Ebből 5 csak szórakozni van fent nem ír vissza vagy csak kreténkedik. 2 legyen inaktív. 3 szétválik az első üzenet előtt vagy rögtön utána. 4 nem illik hozzám ez kiderül a beszélgetésekből. 2-vel lehetne találkozni személyesen az egyiknek soha nem jó. Az az 1 aki marad vele lehet személyesen ismerkedni.
2019. jún. 21. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Sokan könnyebbnek gondolják ,(pont ezért *)sokkal nehezebb mint előben.

* Ott a félénkek bátrabbak,bárki bármit hazudhat,aki hírdeti magáról,hogy szingli az jobban kap ajánlatokat. Nincsennek gesztusok és testbeszéd ,könnyebb félreérteni egy viccet.

2019. jún. 21. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nőként én ezt tapasztaltam, mikor még szingli voltam:

nagyon sok srác csak szexet akart, f..rkáról küldött képet, komolytalanok voltak, szeretői státusznak akartak engem.


Páromat egy közösségi oldalon ismeretem meg, 6 éve együtt vagyunk boldogan és együtt is élünk.


A női oldalról nincs véleményem, hogy ki milyen. Én azt tudom, hogy engem mivel szüleim neveltek, soha nem volt bennem rossz szándék, számomra mindig az őszinteség az első. Ha kaptam is levelet számomra nem tetsző pasitól, megírtam neki, hogy bocsi, de nem vagy az esetem. Ennyi. A komoly kapcsolatot preferálom.

2019. jún. 21. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nők gátlástalanul visszaélnek a helyzetükkel, flegmáznak, egyik pillanatról a másikra ignorálnak. Totál visszataszító az egész. Én óvaintek mindenkit az egész mizériától. Iszonyat csalodás, meg időpocsékolás. Hiába irsz litániát, hiába van egyedi kezdő szöveged, amit az adatlapja alapján fogalmaztál, még egy: "bocsi, de nem érdekelsz" válaszra se méltanak. Akivel netán lehet chatelni egy kicsit, ő is flegmázik legöbbször, vagy talán hetente válaszol 1-2 szóban. Hányingerkeltő a nők hozzáállása az egész társkereséshez, komolytalanok. Egyre inkább ez a jellenző sajnos.
2019. jún. 21. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mondanám, hogy „tűt a szénakazalban”, de a valóság sem másabb. Szóval manapság már boldog-boldogtalan fent van neten-társkeresőn. Ugyanazokkal találkozol általában, akikkel az utcán is.
2019. jún. 21. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szép férfi vagyok, modellkedem, magas vagyok, viszont belsőre nem egy extrém macsó állat (viszont azért töketlennek se mondanám magam).


Sok match-em van tinderen, de ezeket ritkán tudom szexre váltani. Tavaly egész évben nem volt semmi lány, aztán ősszel volt 1 egyéjszakásom és 1 két hónapig összejárós kapcsolatom tinderről. Most tavasszal 4 hónapig volt egy barátnőm. Most megint nincs senkim, pedig próbálkozom. Nagyon-nagyon sokat kell próbálkozni. Őszintén el sem tudom képzelni mi lenne, ha nem tényleg jól kinéző lennék, hanem akár csak átlagos, vagy pláne csúnya.


23/F

2019. jún. 22. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!