Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért lettek ilyen rohadt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lettek ilyen rohadt undorítóak a “férfiak” és a nők is?

Figyelt kérdés

Nincs a pasikban semmi tisztelet a nők iránt, bunkók és durvák velük vagy pedig nagyon is kedvesek, de csak addig ameddig le nem kerül a bugyi, utána már jön a feketeleves.. vagy ami a legszebb hogy sohatöbbet nem is látni őket.. A nők pedig el vannak férfiasodva, nyomulnak, jó olcsón ha lehet már első randin vagy a másodikon oda is adják magukat, ami mondjuk érthető is mert a pasiknak ez kell, és a nő ezzel is csak azt akarja hogy megtarthassa.. kivéve akit a vére visz mert egy igazi kbetűs de most nem róluk van szó itt elsősorban.

Nekem két kapcsolatom volt, az egyiknek pont most lett vége, mondhatni undorítóan végződött.

Az első öt évig tartott kisebbnagyobb szakításokkal de soha nem éreztem rajta hogy igazán szeret. Ismerkedett interneten csajokkal a kapcsolatunk első felében, sokszor direkt bosszantott engem olyan dolgokkal amikről tudta nagyon jól hogy zavar de nem érdekelte. Rá vett arra hogy tabizzak mert hogy a csudafarka nem bírja a gumit, és amiatt rosszulléteim lettek, bepattanásosodtam, fejfájás , hányás aztán aztmondtam ebből elég, akkor vissza a gumi, érdekes akkor már bírta.. eltelt 5 év, meguntam vége lett.

Összejöttem valakivel, akivel már általános óta ismerjük egymást, szerintem ő szeretett de sajnos hatalmas paraszt volt. Nem tisztelt, anyagilag kihasznált, szexuálisan is, máramennyire engedtem, néha megjátszotta a jót, de most ott tartunk hogy nála maradt a kocsim, nálam meg az övé, és mosolyszünet van szombat óta.. ki tudja meddig. Néha megjátszotta a jót, nem csak akkor mikor akart valamit , arra értem hogy ő szerintem stílusból meg neveltetésből eredendően volt suttyó, nem azért mert gonosz akart volna lenni... Ja és az első szerelmem akivel NEM jártam megfektetett, és kész. Utána már semmi voltam neki.

Miért ilyen rohadt szemetek a férfiak?? Miért nem képesek szeretni és tisztelni legalább azt a nőt akivel közös céljaik vannak? Miért csak a p...t látják bennük nem pedig a lelket? A kettő együtt nemtudna menni? Aa tudom az már unalmas... De durva bunkónak taplónak menni az megy!

Arra is gondoltam már hogy leszbi leszek de nem tudnék egy nőhöz vonzódni fizikailag. Egyszerűen nem menne. Tényleg mért ilyen elb....t ez a mai rohadt világ?

23/N



2019. jún. 26. 16:33
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
58%

Általánosítás, általánosítás.

20/L

2019. jún. 26. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
tapasztalat, tapasztalat.. sajnos:(
2019. jún. 26. 16:35
 3/24 anonim ***** válasza:
57%

Mit teszel hogy tisztelere méltó legyél a férfiak szemében?


Kezdhetnéd mondjuk azzal, hogy nem hagyod magad folyamatosan megalázni és kihasználni.


Ismerkedik melletted interneten? Azonnal dobnod kellett volna. Ehelyett te elnézted neki, ezek után mégis mit tiszteljen benned?


A "nem bírja a farka a gumit" duma után te kapkodod is be a tabikat a kedvéért. Ezek után mit tiszteljen benned?


"Nem tisztelt, anyagilag kihasznált, szexuálisan is, máramennyire engedtem" --- ENGEDTED. Kicsit, vagy nagyon, az most mindegy. Ezek után mit tiszteljen benned?


"Ja és az első szerelmem akivel NEM jártam megfektetett, és kész. Utána már semmi voltam neki." --- Megfektetett, mert te széttetted neki a lábaid. Mit tiszteljen benned?

2019. jún. 26. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Ha meg nem engedem ezeket, akkor meg azért lesz tiszteletlen mert ellenszegülök, ergo semmire nem vagyok jó, és hanyagolni fog vagy bunkózni. Akkor sem tisztel. Milyen jók voltak a régi szép idők, amikről anyukám mesélt, tudod amikor az emberek még szerelmesek tudtak lenni egymásba!:(
2019. jún. 26. 16:43
 5/24 anonim ***** válasza:
22%
A tiszteletet ki kell érdemelni.
2019. jún. 26. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
2019. jún. 26. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
92%

Hát tudod ki mit szakít azt szagolja. Én két kapcsolattal a hátam mögött semmi rosszat nem mondhatok a "pasikra". Az első sráccal fél évig tartott és én szakítottam. Aranyos gyerek volt de nem volt elég bizonyos szempontból meg túl sok volt. A mostani párommal 5 éve vagyunk együtt soha nem csalt meg nem keres szex vagy egyéb társkeresőkön nőket nem idegesít direkt nem próbál féltékennyé tenni stb. Néha paraszt ezt aláírom de nem többször mint bárki más.

Ha te a macsókat szereted akik játszmáznak meg bunkóznak ne panaszkodj. Ha sorozatosan ezt tapasztalod nem a komplett férfi nemben van a hiba hanem a te szelekciós képességedben. Rá kéne jönnöd miért a bunkók fognak meg. Ha nem így lenne az első csajozásnál elhagytad volna az előzőt és össze se jöttél volna azzal akiről tudod hogy alapvetően paraszt.

Ne általánosíts azért mert az ilyenekkel jössz össze és maradsz együtt.

2019. jún. 26. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:

A furcsa az, hogy nekem ez nem jön be, de valahogy mégis nekem ez jut... A legutóbbi párom még tettleges is volt egyszer. Kéne nekem normális férfi de valahogy nem akad.


Tiszteletet kiérdemelni?! Szerintem aki együtt van valakivel és nem tiszteli az milyen ember?? Én ennél többet szted miben tudtam volna adni, amivel kiérdemeljem?:D

2019. jún. 26. 16:49
 9/24 anonim ***** válasza:
84%

Kikérem magamnak :) én rendes vagyok, csakhát pont azt érzem emiatt nem vonzó a nők szemében. De tényleg sokan úgy jönnek oda, munkában például új emberek hogy azt mondták a többiek hogy nagyon rendes vagyok. Jó ezt hallani tényleg, örülök neki. De valahol ez nem imponáló a többségnek. Egyébként nem is szeretnék olyat akinek ez nem vonzó. Örülnék ha egy olyan nőt találnék akit így tehetnék boldoggá hogy neki ez jön be, amilyen én vagyok. (bocs nem önfényezés)

De alapjában egyetértek veled...

Nagyon sok férfi így viselkedik az ismerőseim között is...

Munkahelyen például nemrég jött egy új csaj, minden létező férfi rámozdult, singli, nős, barátnős... Mindenki tette a szépet, segített neki, irkált neki, stb. Mikor lett barátja a sok "kedves" férfi már nem akart segíteni semmiben, sőtt ha segítség kért, akkor is el lett hajtva... Majd megindultak a rosszindulatú pletykák...

Na ilyenek a férfiak!

Nők körében azért szerencsére ritkábban fordul elő amit írtál de egyébként jellemző hogy foggal körömmel harcolnak a bunkó pasiuk miatt...

Hát ilyen a világ, egyre durvább.

2019. jún. 26. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
83%
Először magadat kell tisztelned. Ne maradj olyannal, aki tiszteletlen veled. Az első alkalom után dobd, veled így nem bánhat senki. Ha majd eljutsz idáig el fognak kerülni a faxfejek.
2019. jún. 26. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!