Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez normális?

Figyelt kérdés

Bocsánat, hosszú lesz. De a sztori egésze miatt, rendesen elmesélem.

Szóval... Össze ismerkedtem egy lánnyal badoon, aki érdeklődött felőlem, kedves volt, keresett ha nem írtam, foglalkozott velem. Megvolt az első tali, jól éreztük magunkat, jött a második tali. Vittem virágot, bókoltam, előre kinyitottam a kocsit neki, tényleg mindent megtettem. A lánynak is tetszett, volt kézfogó séta, ő ölelt meg, csók meg minden egyéb megtörtént, kivéve a szexet, amit 2. randin nem is akartam. Éreztem, hogy ő is akarja az egészet, megjött a varázs. Full nyálas tudom, de ezt muszáj odaírni a sztori miatt. Jött a harmadik tali, nálla filmeztünk, vittem pogácsát is stb. A lány mosolyogva fogadott, nevetgélt, jól érezte magát. Aztán a film közben elnémult, nem mosolygott, majd kijelentette, a végém, hogy ő akkor most elmenne bicajozni. Én meg csak ültem, hogy ez most tényleg arra célzott, hogy koccoljak haza?! Kérdeztem, hogy nem sétálunk e inkább, mondta, hogy fáradt, lehet alszik stb. Tehát hazamentem, A kapuban, még ő adott egy puszit, majd otthon ráírtam egy jóéjt üzenetet, amit bár látott de már nem válaszolt. Na itt tudtam már, hogy baja van. Ma ráírtam, hogy mizu, de csak röpke tőmondatos válaszokat kaptam, se szmájli se vidámkodás. Megkérdeztem, hogy megbántottam e esetleg valamivel? Na és itt jön az egész lényege, mert ettől totálisan kiakadtam! Azt írta, hogy ő készült arra, hogy jövök, felöltözött szépen, parfümöt fújt magára stb. én meg úgy jöttem ahogy. (Itt hozzátartozik a sztorihoz, hogy eddig ingben látott csak, meg hozzá illő rövidnaciban, de most sima póló, rövidnaciba mentem, mert az ingek szennyesben voltak, nem tudom minden nap felvenni ezeket, nincs annyi, tehát lezserebb voltam, mivel nálla filmeztünk, nem mentünk sehova). Szval ebben a szetben jelentem meg, és most úgy állít be, mintha legalább is egy koszos, olajos, munkásruhába mentem volna, és most emiatt kiábrándult belőlem, és nem akarja már ezt az egészet! Vágjázok MERT NEM ÚGY ÖLTÖZTEM AHOGY NEKI TETSZIK!!!! Oké, tudom, hogy nem egy báli ruha a póló, rövidnaci kombó (nem kinyúlt nyakú, agyonhasznált pólóról van szü) és az ingek tényleg csinosabbak, dehát basszus, ez úgy jön le nekem az egész, mint pl. nincs BMW-d nem kellesz, ki vagy te?! A plusz poén, hogy megkérdeztem tőle, nyomatékosítva, hogy nem bántani akarom, nem vitát akarok kelteni, csak értetlenül állok a dolog előtt, hogy ha nem kérdezek rá, nem is mondta volna ezt el, örlődjek, hogy mi baja?! Erre megint kiakadt, hogy ő nem fog hazudni stb. Én meg néztem, hogy fel sem fogta a kérdést! Ezen én most olyan szinten kiakadtam, hogy komolyan remegek az idegtől. Enikő és Árpi esete akasztott ki ennyire legutóbb. Most őszintén, tényleg én vagyok a nyomorék, velem van a baj, vagy ez most mi? 34 éves, felnőtt, tanult nőről van szó, tehát nem csitri

Elnézést a helyesírási hibákért, csak eléggé felzaklatott a dolog.



2019. júl. 1. 21:37
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Egy tizennégy évestől sem lenne normális. Örülj, hogy nem jöttél össze egy ilyen full kamus és gyerekes nővel!
2019. júl. 1. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Mit mondjon erre az ember, nem a kor és az iskola adja azt észt, érettséget sem pedig az érzékenységet! Szeeintem örülj neki hogy ez ennyi volt mi lenne később? Értelmetlen dolgon akadt ki. Így az óvodában viselkednek a gyerekek de ilyenért még ott sem akadnak ki a gyerekek.🤣

Találsz ennél okosabb nőt, és olyat aki igazán akar!

2019. júl. 1. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Megnyugtató azt olvasni, hogy nem velem van a gond. Tudtam persze, hogy ez nem normális reakció, de azért mástól is kellett ezt olvasnom, hallanom aki full független személy. Végül is úgy fogom fel, mint egy megbotránkoztató sztorit, amit bármikor elhúzhatok lesokkolva az adott társaságot, hogy biza velem ilyen is megesett. :D
2019. júl. 1. 21:53
 4/7 A kérdező kommentje:
Az üzit egyik barátomnak küldtem, azt írtam át ide. Enikő a volt barátnőm volt, aki a főnökömmel lépett le. Csak, hogy értések amit írtam. :D
2019. júl. 1. 21:57
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha tényleg ez volt a gond, akkor örülj, hogy vége ennek a "kapcsolatnak" még azelőtt, hogy elkezdődött volna. Egy laza filmes estéhez nehogy már szmokingot kelljen felvenned.

Ő nagyestélyiben jár a Teszkóba is? Ha 34 évesen nem mindegy neki, hogy a barátja ingben, vagy pólóban jelenik meg az esti filmnézős programra, akkor ne sajnáld. Nyugodtan keressen magának olyan partnert, aki még a budira is selyemingben, nyakkendőben, díszzsebkendővel a zsebében, lakkcipővel a lábán megy.

Nőként mondom, hogy ez a nő vagy nagyon felszínes, vagy valami nem stimmel a kis fejében.

2019. júl. 1. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó, nállad a pont, kimondtad a nagy igazságot, amire eddig nem is gondoltam. Egy esti filmnézéshez, ahol nem megyünk sehova a házon kívül, minek kiöltözni? Ez egy elég fura felfogás. Igazatok van, jobb, hogy most lett vége, mert ez később kiidegelt volna.
2019. júl. 1. 22:23
 7/7 acelsziv ***** válasza:
A leírtak alapján nem véletlen szingli a néni 34 évesen...
2019. júl. 2. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!