Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok minél többet érdeklődik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok minél többet érdeklődik a srác és derül ki róla hogy aranyos annál több esélye lesz? 24/F

Figyelt kérdés

Én van amikor azt érzem hogy egyoldalú a dolog, én 95%-ot rakok bele, a lány 5%-ot az ismerkedésbe. Ha rákérdezek akkor meg nem mondja hogy nem szeretne ismerkedni. Sosem szoktam nyomulni, mindig hagyok teret.


De mégis mi az a szint amit elvártok a sráctól? Naponta keressen meg egyszer legalább?



2019. júl. 3. 18:06
 1/8 A kérdező kommentje:
Szóval van amikor a kérdésben foglaltnak az ellentettjét érzem pedig adok magamra és helyesnek, aranyosnak mondanak.
2019. júl. 3. 18:08
 2/8 anonim ***** válasza:

Nem, ilyenkor be kell fejezni az ismerkedest. Nem szabad olyan szeker utan futni, ami nem vesz fel. ;) Ha valakinek nem jossz be akkor ezen NEM tudsz valtoztatni.

Es ne akarj aranyos lenni, azok a kolyokkutyak es a mosomedvek, te vonzo, erdekes, sarmos, humoros legyel. :)

2019. júl. 3. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ha az ismerkedés elején nem 50-50 %-ot raktok bele, annak nincs értelme.

A legtöbbször inkább jobb híján beszélget csak veled. Amint lesz érdekesebb, csak vele fog foglalkozni, Te mész a süllyesztőbe.

Ha egy nőnek kell egy férfi, akkor ő is tenni fog érte.

Illetve ne csak én keressem őt, hanem felváltva, törekedve az egyensúlyra.

Legtöbbször nyíltan nem mondják ki, hogy ne keresd őket. Inkább válaszolgatnak 1-2 szavakkal vagy ilyesmi.

2019. júl. 3. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Én beleadtam mindent az érdekesség témába. Próbáltam nem felvágni mert szerény srác vagyok de igyekeztem megmutatni hogy értek jópár dologhoz, vannak hobbijaim, szépen rajzolok, értelmes vagyok, tanult vagyok, humoros, autót vezetek és van is de hiába.
2019. júl. 3. 18:37
 5/8 anonim ***** válasza:

"értek jópár dologhoz, vannak hobbijaim, szépen rajzolok, értelmes vagyok, tanult vagyok, humoros, autót vezetek és van is de hiába."

Az emberek nem egy listaba szeretnek bele. Te ezt ugy akarod megoldani, mint egy elromlott mosogepet, azt hiszed a helyen vannak az alkatreszek es majd minden mukodni fog. Nos, az emberek nem gepek, akinek tetszeni fogsz annak akkor is bejonnel, ha nem lenne kocsid vagy nem tudnal szepen rajzolni. Ez utobbi amugy nem is ertem mit keres itt, annyira vegtelenul kozombos egy ember vonzosaga szempontjabol.

2019. júl. 3. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Kettőn áll a vásár mindig. Ez egyébként tök pozitív, nem egyből a másikban keresed a hibát, hanem magadban.

És még próbálsz elérni valamit.

Sajna rossz embernél próbálkoztál, de ez ilyen. Majd jön, aki értékelni fog Téged.

2019. júl. 3. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

"Én van amikor azt érzem hogy egyoldalú a dolog, én 95%-ot rakok bele, a lány 5%-ot az ismerkedésbe."


Nem érdekled őt, el kell felejteni az ilyet. Nyíltan lekoptatni nem fog, arra ne is várj.

2019. júl. 3. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Valószínűleg nem akar megbántani ahogy azt már említette más kapcsán. De be nem meri vallani az igazságot. Én is ilyen voltam kb. 14 évesen.
2019. júl. 3. 19:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!