Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Társkereső oldalakon, társkere...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Társkereső oldalakon, társkereső irodáknál, partnerkeresőknél találhatók-e extrém túlsúlyos nők? Tud-e valaki ilyet?

Figyelt kérdés
Duci,molett hölgy rengeteg van,de engem a kifejezetten kövér/+180 kg-os/ nők érdekelnének.Ha találkozott valaki ilyennel,az érdekelne.

2019. júl. 4. 09:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
77%
Erről a társkereső irodáknál érdeklődj. Viszont szerintem még egy extrém túlsúlyos nőt sem valószínű, hogy érdekelne egy magadfajta fétises perverz.
2019. júl. 4. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Az,hogy nekem az ekkora nők tetszenek miért perverzitás?Én szépnek tartom őket,ennyi.......
2019. júl. 4. 09:33
 3/11 anonim ***** válasza:
73%
Mert te csak a hájat szereted rajtuk. Voltál már életedben valakinek a személyiségébe szerelmes?
2019. júl. 4. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
27%
Ja, egyébként azért perverzitás, mert az extrém túlsúly BETEGSÉG. Te egy betegségre izgulsz rá. Na, ezért.
2019. júl. 4. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
53%
Ezzel az erővel lupusz- vagy ekcéma-fétises is lehetnél.
2019. júl. 4. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Na hallod, én "csak" 85 kiló vagyok, de el nem tudom képzelni, hogy ekkora súllyal hogyan lehet egyáltalán járni...nem még szexelni....Van két 140 kiló körüli kolléganőm, de a járás nagyon sok problémát okoz náluk.Állandó fáradtság, folyamatos lábfájdalom.És a munkánk állandó talpalást igényel.

Nem semmi vágyad van fatfan....

2019. júl. 4. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Volt már ekkora kedvesem,dolgozott/igaz ülő munkát/,sokat sétáltunk,úszni jártunk,a szex pedig csodálatos volt vele,pedig 190 kg volt.
2019. júl. 4. 09:51
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Igen ez sajna betegseg. Egyreszt nem a masik szemelyiseget szereted, mert akkor egy "sima" kover novel is osszejonnel hiszen nem az lenne a prioritas h 180 kilo legyen, eleg ha molett (preferenciai mkinek vannak... szoval az ertheto h vkinek tetszik a kover, de ez mar valoban betegseg..) ezt utaltam a fetisesekben mindig, hogy nem a masik ember van a vagyuk kozeppontjaban soha, hanem egy testresz, ruha stb, teljesen kiábrándító. 180+os nok azert mennek max bele, mert oket a fetiseseken kivul senki nem veszi eszre, igy megalkudnak ezzel.

Masreszt igen aggaszto, hogy te a parodnak szivinfarktust meg sztrokot akarsz kb 35 evesen... mert az ilyen kover emberekre bizony nem var hosszu elet.

2019. júl. 4. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Az említett hölggyel szerettük egymást,s nem csak a súlya vonzott.Szép szeme volt,kedves és jóindulatú.Ezek a tulajdonságok hiába vannak meg egy sovány nőben,ha az nem tetszik,nem vonz.Ha találnék ekkora társat,kialakulhatna szerelem is belőle.
2019. júl. 4. 10:12
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

De pont ez az. Neked nem "eleg" egy 100 kilos no a szerelemhez... neked ahhoz kell meg 80 kilohaj :D kulon vicces h a volt szerelmedrol is pluszban is csak kulsosegeket irtal h most is...


Nem azt mondjuk h 50 kilos novel gyere ossze. De mint mondtam ezert utalom a fetiseseket. Ez nem igazi szerelem hanem a szexualis vagyad...

2019. júl. 4. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!