Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Otthonülők, akik aktív életet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Otthonülők, akik aktív életet élővel próbáltok ismerkedni, miért próbálkoztok olyannal, aki teljesen más életvitelű, mint ti?

Figyelt kérdés

Természetesen a kérdés csak azokra az otthonülőkre vonatkozik, akik olyanoknál próbálkoznak, akik nem otthonülők. Nem igazán értem, miben reménykedik valaki így.

Az én példám:

Én aktív életet élek, sportolok, szeretek utazni (mondjuk egynapos buszos utazások), szeretek túrázni, futok a kutyámmal... stb. Van otthonülős hobbim is, de inkább csak az aktív hobbijaim kiegészítéseként, például utazás közben olvasok.

Aztán próbálkoznak olyanok, akik nem mozdulnak ki, számítógépezni meg sorozatokat nézni szeretnek.

Társkeresőn kihangsúlyozom az adatlapomon, hogy milyen vagyok, és úgy próbálkoznak az ilyenek, hogy az adatlapom alapján szimpatikus vagyok nekik, aztán mikor megnézem az ő adatlapjukat, akkor valahogy nincs semmi hasonlóság, mint hogyha el sem olvasnák.


2019. júl. 6. 20:00
 1/5 anonim ***** válasza:
70%

Sokan azért vagyunk otthonülők, mert nincs kivel nem otthon ülni. Egyedül elmenni valahová, és céltalanul csavarogni azért nem ugyanaz. Ilyenkor az ember próbál "nyitni" nemcsak az új személy felé, hanem a tevékenységek felé is, amit együtt lehet csinálni.


Gond akkor van, ha az otthonülő a másikat is erre akarja késztetni ahelyett, hogy menne vele, mert végre megteheti.

2019. júl. 6. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
12 éve utazok egyedül, a nincs kivel csak kifogás.
2019. júl. 6. 20:13
 3/5 anonim ***** válasza:
62%

Attól még az utazásodnak se tartalma, se értelme. Azért csinálod, hogy legyen mit kitenni a fészbúkra, meg legyen mivel hencegni másoknak. Teljesen más, mint egy élményt megosztani valakivel, mármint nem fészbúkon.


Ha ezt nem tudod, egyáltalán miért teszel fel ilyen kérdést?

2019. júl. 6. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Én azért utazok, mert szeretek utazni, mert élvezem, magát az utazást is, nem csak az úticélt, mert vannak terveim, hova akarok eljutni, és ezeket megvalósítom. Nem érdekel, mások mit szólnak hozzá, és amúgy mindig hívok másokat is, de 12 év alatt csak 1-szer jött velem valaki. Mert nekik kényelmetlen a 12 órás vonatozás, a buszon zötykölődés, az egész napos mászkálás, a hajnali ébredés és késő éjszakai hazaérkezés, amiket én mind bevállalok, egy hátizsákkal is.
2019. júl. 6. 20:33
 5/5 anonim ***** válasza:
48%
Lehetnél a csajom!😁 Én is utálok a tv előtt ülni😉
2019. júl. 6. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!