Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Érdemes újra próbálkozzak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes újra próbálkozzak?

Figyelt kérdés

Bejöhetek neki?

Vagy miért csinál ilyeneket?


5 Éve volt utoljára kapcsolatom, de vége lett. Nagyon szeretem azt a lányt és azt mondtam magamba sose leszek szerelemes sose fognak érdekelni a lányok, 3 évig szomorkodtam iránta, de tévedtem.


Tavaly December vége fele bementem a váróterembe és körbe néztem kik vannak, és egyből meg láttam a lányt és ő is nézett mikkor be léptem az ajtón, de nem nagyon foglalkoztam még vele, csak láttam a távolból nézett, én meg inkább telefonoztam éjszakai műszak után. Amikkor megyek ki nézett de a közelébe mentem el vagy ültem le nem mert rám nézni, egyik haverom meg rá nézett hátrafordult és látta nézett rám és mosolygott, 2 nap után megszólítottam a kanyarban hogy szia rá érsz egy kicsit beszélgetni erre ő azt mondta nem nem ér rá és közbe mosolygott a szemembe nézett és a fejével is mutatta nem és ment be a váróba, pár nap után oda mentem hozzá a padhoz mondtam neki szia szimpatikus vagy nekem lenne kedved ismerkedni erre azt mondta megint mosolyogva hogy nem akar ismerkedni, de ez még télen volt.

Az óta másik haveromat kértem meg távolról figyelje a lányt és mondta kitágultak a pupillái és mosolygott. Ha én ott állok a helyén ahol szokott nem jön oda inkább máshová áll de ha én elmegyek már oda mer állni, ha melette mentem el elfordította a fejét.

1 Honnapig nem jártam arra, de elmentem arra hogy láthassam mert már mindjárt nyári szünet lesz neki, ő már le szált a buszáról és sétált én meg pont még a buszomon ültem még, és láttam hogy oda nézett és mosolygott.

Annyit tudni kell róla félénk a kinézette, és a fejét is félénken szokta elfordítani a váróba mikkor ült háttal felém, mert csak ott volt hely, közbe váróból meg nézni szokott merre járkálok kint, de mikkor felállt és elment a suliba nem nézett rám, ez még Húsvét előtt volt.



Gondoltam így megyek Szeptemberbe oda hozzá, szia hogy vagy, hogy telt a nyarad, voltál valamerre nyaralni, nagyon szép mosolyod van, lenne kedved valamelyik nap délután vagy hétvégén szeretnélek elhívni fagyizni.

Remélem válaszolni fog a kérdéseimre.

Vagy először csak simán köszönjek neki pár napig?


Szeretnék rendes lányt, nagyon szép ez a lány tetszik benne hogy félénk szép mosolya van. Ilyen lánnyal még sose találkoztam ilyen lett volna, ő volt az egyetlen aki ilyen kedves és mosolygós volt.



2019. júl. 7. 10:09
 1/3 anonim válasza:
Én nem várnék vele nyár végéig, ha kell minden nap kimennék és próbálnék beszélgetni vele meg elhívni valahova
2019. júl. 7. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Puszit adhatok neki első nap?

Foglyak vele kezet is puszinál?


Sajnos csak Szeptemberbe tudom látni. :(

2019. júl. 7. 19:24
 3/3 A kérdező kommentje:
*Bemutatkozásnál foglyak vele kezet?
2019. júl. 7. 19:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!