Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak, nektek erre miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, nektek erre miért van szükségetek? Ez mire jó?

Figyelt kérdés

Adott egy 30-as férfi és egy huszonéves nő, alakulgat valami, elvileg egész jól. A férfi állítólag szeretne a lánnyal lenni, meg érdekli őt a lány nagyon is. Fordítva is persze.

Ha ez így mind oké, akkor mièrt van szüksége a férfinak r..bancokra? Ilyen kis önjelölt instagram modellekre gondolok (hétköznapi lányok, szóval nem híresség, tulajdonképpen elérhető emberek). Félpucér és hivalkodó képeket tesznek fel magukról és erre gerjed a férfi. Miért?! Mármint azt értem miért gerjed, de ha állítólag megvan elégedve az alakuló nővel, és őt érdekli akkor hogy lehet, hogy ilyenekre csorgatja a nyálát?

A tinderről meg társairól már ne is beszéljünk. Ha nekem alakul valakivel valami, akkor nem fogok mellette tinderezni más lányokkal.

Vagy ha meg nem elég neki egyetlen nő, akkor miért kell hülyíteni a másikat? Tudja, hogy a nő nem lenne benne valami nyitott kapcsolatban.

Ennyire nehéz a férfiaknak mostanában lecövekelni egy adott nő mellett, ha minden klappol?

Arról nem is szólva, hogy mikor elküldi a nő a pasit a sokadik f..ág után is, a férfi még azután is újra és újra felkeresi a nőt, holott tudja mi a baj. Változtatni persze nem változtat. Akkor most mit is akar? Vagy engedje el akkor a nőt, akiről tudja hogy komolyan gondolja, vagy akkor emberelje meg magát.


Igen saját sztori, de valamiért most így jött a történet leírása, kicsit próbàltam kívülről szemlélni a helyzetet.

Gondolom mással is történt már ilyen. Férfiak és nők válaszát is várom kíváncsian!



2019. júl. 7. 19:52
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
4%
Ez van. Szerintem normális, bár én a többnejűség híve vagyok. Soha ne érezze egy nő se, hogy nyeregben van. Szerintem teperj kicsit vagy sokat, vagy hagyd. F, 39
2019. júl. 7. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
57%

Mert aztán úgy jár mint én

csomó nővel csetelget, majd jön egy valaki akibe beleszeret,

aztán mindenki mást offol mert megtalálta a nagy őt és egyéb bullshitek

aztán belelóg a keze a bilibe... :(


sajnos tapasztalat

2019. júl. 7. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
0%

30-as férfi=35-39

20as nő=20-21....


Csak szólok tul nagy a kor különbség... gyerekes vagy nagyon... de a korod beliek ez meg le szólok hogy szinten gyerekesek... mert amugy apa komplexusos vagy... de a férfit nem érdekli mert neki csak fiatal tini pixa kell!


Ez van... teged tud megszeditemi mert meg fiatal vagy.. persze az ő korosztályában labda be sem rúghatna a viselkedése miatt!


Na most ha én lany lennék nem is kezdenek olyannal aki meg fent van a tinderen! De nem lany vagyok 20 éves férfi vagyok akiben van annyi erő, önkontrol, Gerincség, na meg elvek hogy ilyent ne csináljon...


Ez a férfi nem fogja magat meg emberelni mert ő ugy képzeli hogy teged is meg dug kiveri az instans lányokra + ha tinderen valaki ossze jon akkor azt is megdugja...


Meg nem klappol semmi sem! Csak eltűr teged a punsi végett!


Szánalmas vagy 😬😏😕 magadat felnőt nőnek tartod de közben meg az igazán felnőttek ugy át ejtenek ahogy csak akarnak és meg ezek után is vissza mennél hozzá... mert ennyi méltóság sincs benned!


És akkor itt ugrálsz hogy miert van ez a férfiaknál...


Nekem ilyenre nincs szükségem... a tinderen meg a legalja 😅🤣 jártok de meg nyilvános randi papot használ?! Jo ki fogtad

Ha talán lenne egy kis gerinced meg méltóságos akkor a jobb fajtából tudnál szerezni...

2019. júl. 7. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
53%
Miért a világ a hibás, mert összeállsz egy fhaszkalappal?
2019. júl. 7. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

A 30-as férfi miért csak 35-39 közötti? És a huszonéves miért csak 20-21? Hol van a többi éves? Ők hova tartoznak?Ezt nem értem. Nekem a 30-as az 30-39 év közötti, a huszonéves pedig 20-29 év közötti.

Amúgy egy 31 éves férfi és egy 26 éves nő vagyunk.

Szóval nem annyira nagy korkülönbség van itt. Apakomplexus aztán végképp nincs.

Én amúgy csak feltettem egy kérdést, mert érdekeltek a látásmódok, nem bántottam meg senkit. Engem mégis lehordott mindenki, hogy én vagyok a szar meg életképtelen stb. Miközben szerintem más nők is éreznek így mint én.

Azt írta itt valaki, hogy én vagyok gerinctelen. Miért?

Maximum naív azt vállalom, de az vesse rám a követ aki nem volt még naív életében egyszer sem a szerelem miatt.

Úgy érzem sikerült csak a férfiaknak elolvasni a kérdésem és nem igazán tudják értelmezni a dolgokat, vagy nem is akarják megértenis De ha egy nő tesz ugyanilyet, mint ez a srác, akkor persze ti férfiak nem vagytok gerinctelenek, szánalmasok stb amit most én kaptam ugye? Mindig csak az a szemét, aki a másik nembe tartozik.

2019. júl. 7. 20:25
 6/17 anonim ***** válasza:
77%

3# Te sokkal szânalmasabb vagy,ahogy.osztod az észt valakinek,valakiról,akiről semmit nem tudsz.Férfinak semmiképp nem neveznélek.


Az a baj,hogy ez férfi nem kedvel Téged,nem veled akar lenni,nem gondolkodik komolyban veled.Mert ha így lenne,akkor nem lenne szüksége Tinderre,instafosra stb.-re.Nem kell az ilyenekkel békülgetni.Nehogy azt hidd,hogy szorult bele valami jó érzés.

2019. júl. 7. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Szerintem meg ....minek vagy együtt egy ilyen férfivel aki ennyire méltat téged.


Kell az ilyen férfi neked? Ha kell és vele maradsz akkor ne szólj egy szót se.

Ha nem kell akkor elküldöd.

2019. júl. 7. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Hát de elküldöm, mégis mindig visszajön és azt érzékelteti, hogy kellek neki. Pont ezért nem értem. Most 2 hónap után megint próbalkozik. Mondjuk egyelőre szóra se méltattam, de nem világos mi lehet a fejében.
2019. júl. 7. 20:44
 9/17 anonim ***** válasza:
Nincs semmi a fejében.Ne vâlaszolj.Csak üres minden,nincs biztos pont.Ne fogalkozz vele!
2019. júl. 7. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 Rockarc ***** válasza:

Jol tetted, hogy elkuldted, komolytalan. Erdekes egyebkent, az ember azt gondolna, hogy 30 evesen azert csak felno az ember valamennyire, de ugy latszik ilyen is van.


43F

2019. júl. 7. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!