Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hosszú ideje egyedülállók!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hosszú ideje egyedülállók! Titeket nem b4$z fel, amikor párkapcsolatban élő emberek olyanokat mondanak/írnak hogy nem bírják hosszabb ideig a párjuk nélkül?

Figyelt kérdés

[link]


Itt a gyakorin is sokan szoktak panaszkodni. Ilyenkor azt gondolom hogy ezeknek az embereknek az egyetlen szerencséjük, hogy vonzó külsővel, jó adottságokkal rendelkeznek, így sikerült párt bevonzaniuk az életükbe. Látszik, hogy ők is tisztában vannak azzal, hogy ha van párja az embernek, akkor az élet jelentősen elviselhetőbb. Ha ez nem lenne, ők is ugyanolyan megkeseredett emberré válnának, mint akiknek itt a gyakorin szoktak provokálni, és mindenféle "lúzer", "incel" "nyomi" jelzővel illetni. Mivel el sem tudják képzelni, hogy milyen lehet huzamosabb idejig (akár 3-5-10+ év), vagy akár egész életedben egyedül lenni magányosan, ezért szeretik az ember képébe dörgölni és a saját kizárólagos hibájának beállítani. Pedig szerintem a fent linkelt kérdések alapján sokan fél, egy év egyedüllét után felakasztanák magukat (és itt most nem az egyéjszakás/szexkapcsolatokkal teli szingliségre gondolok, hanem amikor tényleg nem kellesz senkinek).


Ti mit gondoltok erről? Szomorú, hogy sokunknak akár egész életében annyi sem adatik meg, hogy egy normál párkapcsolatunk legyen. Mégis ugyanúgy élnünk kell az életünket, elviselni a mindennapi szarságokat, de baromi nehéz.


Néha belegondolok, hogy vannak emberek, akik egyszerűen össze tudnak jönni a kiszemeltjükkel. Megtetszik nekik valaki, és lám viszonozza. És basszus ezek az emberek ezt totál alapnak gondolják. Azt hiszik, hogy ez kb mindenkinél így működik.



2019. júl. 8. 22:02
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
50%

Nem zavar. Irigy vagy a boldogságukra. Én is az voltam. De ettől nem lesz jobb. Ne foglalkozz ezzel.


Az meg, hogy adott esetben én pl. sosem fogom átélni a szerelmet, vagy bármi ilyesmit - ez van. Úgyse lehet tenni ellene.

2019. júl. 8. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 Lazy Lover ***** válasza:
74%
Nem idegesít van árnyoldala a párkapcsolatnak nem minden happy
2019. júl. 8. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
36%
Igazad van. Szánalmas kapcsolat- és/vagy társfüggő sok ember. Fingjuk nincs a jó külsővel megáldott embereknek, hogy átlagos férfiként x évente jut csak nő, ha jut. Mondjuk az is igaz, hogy én emberileg jól megnézem az adott nőt, a legtöbb jelleme, személyisége roppant irritáló. Tehát ilyen téren részben az én hibám is, hogy évek óta nincs senkim, de nem tudok megalkudni egy sekélyes, tanulatlan, műveletlen, cigiző, bulizós, szexuálisan kiégett, buta, lusta disznó mellett. Mert amelyik nő nem ilyen, az mind foglalt. Aki kicsit is érdekelne, elérhetetlen. 31F
2019. júl. 8. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
24%

Pont leszarom, hogy min rinyálnak a párkapcsolatban élő emberek. 😎 Felőlem mindenki legyen boldog, nekem attól nem lesz rosszabb.

Én sokkal jobban nézek ki, mint azok a haverjaim akik párkapcsolatban vannak, csak velük ellentétben én nem érem be akárkivel.

2019. júl. 8. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
36%
Ismerek párkapcsolatban élő embert,sosincs pénze,mindig ellenőrzik,otthol nincs nyugta,minden hülyeséget meg kell csinálnia.Nem irigylem,sok ilyen van.
2019. júl. 8. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
75%

Szánalmas vagy kérdező.

Ráadásul, akinek pár nap után hiányzik a párja, nem jelenti azt, hogy kapcsolat nélkül nem bírja ki.

De hogy neked miért nincs, azt sejtem. Irigy, negatív vagy.

2019. júl. 8. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
72%

"Ismerek párkapcsolatban élő embert"


Jé? Valóban???? Még ilyent!!! :D :D

2019. júl. 8. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
94%
Lesz@rom. Nem mindenki azért egyedülálló, mert nincs, aki ráfanyalodna vagy "nem adatik meg neki" a kapcsolat. Van, aki csak simán így érzi jól magát akár csak egy bizonyos szakaszban az életében, akár egész életében.
2019. júl. 8. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
74%

Valahogy én párkapcsolatban nem érzem a szabadságot mint szingliként. Lehet idővel én is újra szingli leszek.


31N

2019. júl. 8. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%

Amíg szingli voltam, nem rágódtam ezen - ha boldogok, legyenek boldogok. Nekem semmi közöm hozzájuk.


Különben is, aki mások örömében érez nyomort, az mindent el is mond róla.


Amúgy érdekes, sose tartottam magam romantikusnak, de mióta párkapcsolatban vagyok engem is elkapott ez a "csak pár órája, hogy nem látlak, de máris borzasztóan hiányzol" vírus. Fura.

2019. júl. 8. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!