Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Létezik olyan férfi, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan férfi, aki nincs fent Facebookon, Instagramon, társkeresőn?

Figyelt kérdés
Mindent elcsesz a világháló!! Mindent. Minden kapcsolatom tönkremegy,mert a volt barátaim nem voltak képesek visszafogni magukat. A jelenleginél barátomra azt hittem minden oké ..de akkorát csalódtam...kiderült,miért van fent köcsög instagramon. Miért kell így lennie? Miért kell ezt művelni? Olyan szomorú vagyok úgy érzem megszakadok belülről.
2019. júl. 10. 20:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Micsináltaszemétg*ci!?

32/f

2019. júl. 10. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Létezik. De szerinted férfiak vagy nők használják többet a közösségi oldalakat?
2019. júl. 10. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Jelen. Hidegen hagy a közösségi média minden bugyra. 31F
2019. júl. 10. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem mindegy hogy instán vagy whatsappon/viberen dumál?

Nem ettől fog megcsalni valaki. Gerinccel kell születni és kell, hogy legyen tartása egy férfinak. (Ettől is férfi A férfi)

2019. júl. 10. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Én. Pont most szakított velem a párom, mert lebukott hogy túl kellemes hangvételű üzeneteket váltott egy pasival facebookon.
2019. júl. 10. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Uristen amúgy tényleg durva hogy vannak

Időszakok mikro napi szinten hallok plyan kapcsolatról ami ilyen maitt ment szét....

31N

2019. júl. 10. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Én és a párom sem vagyunk már fent
2019. júl. 10. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Jelen.
2019. júl. 10. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Én mindent megadnék azért,hogy abban a korszakban élhessek, mikor még nem voltak ezek. Vagy legalább olyan helyen,ahol nincs internet. Semmi haszna nincs azon kívül,hogy teljesen tönkreteszi az emberi kapcsolatokat. Inkább lennék paraszt asszony a huszadik század elején (a szó legjobb értelmében értem a parasztot) mint hogy ebben az ocsmányságban éljek. Miért kapok ezt ? Mik ezek a megcsalások. Miért nem jó egy nő akinek bár nem 90-60-90 a mérete, de mindennél jobban tud szeretni? Mindenki szidja a nőket,hogy csak a pénz kell nekik és kihasználják a férfiakat? Hazugság... sosem bántották meg senkit de mindig olyanokkal csalnak meg ráadásul az internet miatt akik amint elhalvanyul a szépségük semmit nem fognak érni. Nem tudom hol keressek aki végre nem rúg fel? Hány evessel jöjjek össze aki végre a hús vér világban fog élni és nagyon fog szeretni? Annyira el vagyok keseredve,mint még soha. A végtelenségig sajnálom azokat, akik még ezután születnek és soha nem tudják meg, esetleg elmesélésekből,milyen volt igazán szeretni.
2019. júl. 10. 22:32
 10/13 A kérdező kommentje:
Iszonyatosan feldúlt vagyok, amin a telefonom autokorrektje sem segít... esküszöm nem vagyok dilis,csak végtelenül szomorú. Bocsánatot kérek az íráshibákért.
2019. júl. 10. 22:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!