Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ronda, tapasztalatlan nőként...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ronda, tapasztalatlan nőként hol találhatnék normális férfit, ha nőtöbblet van és nagy a konkurencia?

Figyelt kérdés

Minden tele van nőkkel, alig találni férfit úgy egyáltalán, nemhogy még normálisat és külső terén is átlagosat.

Az a néhány férfi, akit látni, elhízott 50-es és kigyúrt menőcsávó az alkalmi műnőjével.😩

Látni cuki átlagos párokat is. De hol vannak az egyedülálló férfiak? 😩

Mindenhol csak nők. Arányosan molettek, sportos vékonyak, hibátlan bőrűek, aranyosak.

Én a sor végén állok, így is. 😩

Még a ronda férfiaknak is fullos barátnőik vannak. Ott pózolnak fészbúkon. 😩

Nincs már számomra remény, úgy érzem.

Mihez kezdjek így? Egyedül fogok maradni? 😩



2019. júl. 11. 12:10
1 2 3 4 5
 1/50 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Csak ronda vagy, vagy kövér is?
2019. júl. 11. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/50 A kérdező kommentje:
Huszonéves vagyok és van egy kis pocakom, mert hason tárolom a felesleget, máshol meg zörögnek a csontjaim. 😩😩😩
2019. júl. 11. 12:14
 3/50 anonim ***** válasza:
100%
Miért tartod magad rondának? Ha nem is születtél csinos arccal, azért egy jó testért, szép fogakért, igényes stílusért lehet tenni. Szerintem ha nem is lehet mindenkiből világszépe, azért ki lehet egy jobb ént hozni magunkból. Én is lefogytam 20 kilót, mert láttam, hogy sosem leszek magammal elégedett, amíg ennyi plusz van rajtam. De ezért dolgozni kell.
2019. júl. 11. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/50 anonim ***** válasza:
Mutass képet! Privátban is jó.
2019. júl. 11. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/50 A kérdező kommentje:
Rondán állnak a fogaim és nagymama testem van. Mire elérnék valami változást már 30-on túl leszek és kiöregszem a babavállaló korból. 😩😩😩
2019. júl. 11. 12:18
 6/50 anonim ***** válasza:
100%

Én pl. ott lennék, de mivel ronda vagyok, ezért észre sem veszel. Bár lehet én se téged.


Na itt bukik a rondáknak is van párja dolog.

2019. júl. 11. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/50 A kérdező kommentje:
Nem teszek fel képet soha internetre, mert kiraknák a napi szarra. 😩
2019. júl. 11. 12:19
 8/50 A kérdező kommentje:
A rondáknak kín szenvedés találni valakit. Még a rondáknak se kell ronda. Nekem se kéne ronda pasi. Őszinte vagyok. 😩😩
2019. júl. 11. 12:20
 9/50 anonim ***** válasza:
78%

#7


Én is így vagyok ezzel :D Úgy tűnik ez a rondák keresztje.


Vár létezik még a napikaki?

2019. júl. 11. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/50 anonim ***** válasza:
53%

#8


Akkor maradsz egyedül, mint sok más sorstársunk. Bár mivel nő vagy, kihasználásra még találsz talán 1-2 normálist, de csak 1-1 éjszakára és utána a prostituált szó vulgárisabb változatát fogja rád mondani a többi ismerősüknek.

2019. júl. 11. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!