Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol ismerkedhet egy negyvenes,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol ismerkedhet egy negyvenes, nyitott házasságban élő férfi hasonló helyzetű nőkkel?

Figyelt kérdés

Nem megcsalásról van szó, köszönöm, nem kérem a kritikákat!

Nem tinikre vágyok, tehát, köszönöm, nem kérem az ilyen irányú kritikákat!

30 év feletti nő, akiknek rossz a házassága, vagy akit nem zavar az én házasságom, aki egy kis beszélgetésre, figyelemre és persze szexre vágyik. Hol lehet kulturáltan ismerkedni ilyen helyzetben?

47 éves, sportosan mackós férfi vagyok.



2019. júl. 13. 17:24
 1/2 anonim ***** válasza:
Szexpartnerkeresőn, swinger klubban, ismeretségi körben, akik tudják, hogy ti nyitott házasságban éltek.
2019. júl. 13. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Csoportos utazások során nyáron mediterrán országban sok ilyenben volt részem. Tehát kimegy a magyar csoport de nem az a tipikus városnézős idegenvezetős vakáció... hanem megérkezik a csoportnyi magyar a szállodába ott lazul a szálloda medencéjében meg issza a pultnál a piát... ismerkedik a többi magyarral megy a duma és órákon belül már azt is tudod róluk ami 18 karikás. Szóval jópár ilyen nyitott kapcsolatos házaspárba belebotlottam, egyik nap a férjjel másik nap a feleséggel mentem szobára. Azóta megjavultam és példás családanya vagyok.
2019. júl. 13. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!