Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Magányos farkasként hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magányos farkasként hogyan lehetne kapcsolatom?

Figyelt kérdés

Nagyon magamnak való vagyok, de teljesen más értelemben, mint a legtöbb ember.


Nagyon szeretek beszélgetni, új embereket megismerni, találkozni a barátaimmal, még a munkahelyemen is emberekkel foglalkozom, tehát alapból nyitott vagyok.

Viszont amikor este hazamegyek, elképesztően jól esik, hogy egyedül lakom. Imádom, hogy csend van, hogy azt csinálok, amit akarok, engem ez tölt fel igazán.

Egyszerűen semennyire nincs igényem arra, hogy valaki minden nap ott legyen velem.


Ugyanakkor meg vágyom arra, hogy valakivel találkozgassunk, csináljunk programokat, stb, mert többször is voltam már szerelmes, és szeretem ezt. Egy szexviszony semmit nem tudna adni nekem, meg egyébként is nagyon hűséges típus vagyok.


Hogyan lehetne így ismerkedni?


23 N


2019. júl. 13. 20:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
72%
A tiltott rengetegben vagy a tajgán.
2019. júl. 13. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Vagyunk így egy páran, férfiak és nők is. Ismered az MBTI-t? Én INTJ vagyok, ismertem pár ilyen nőt, ők is pont így voltak vele.
2019. júl. 13. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Persze, ismerem.
2019. júl. 13. 20:19
 4/12 anonim ***** válasza:
46%
Szerintem azért akadnak olyan férfiak, akik hasonló életfelfogásúak és szívesen terveznek néha közös programokat, vagy néha egy kis szex is belefér és ennél többet nem akarnak, de az ilyeneknél el kell fogadnod, hogy nekik valószínűleg nem te vagy az egyetlen nő az életükben.
2019. júl. 13. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Ugyanilyen vagyok én is kérdező és én is nő vagyok.

Szerintem semmi gond nincs velünk, de érezd úgy ha esetleg úgy érezned. Sose jutott eszembe, hogy ez hátrány lenne párkapcsolatban, hogy én ilyen vagyok.

Előnyös, ha hasonló az ember párja, de ha nem teljesen ilyen akkor sincs gond. Legalább erősítik egymás "gyengeségeit".

2019. júl. 13. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
*ne érezd úgy, ha esetleg..
2019. júl. 13. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
56%

Nos, szerintem sok férfi van, aki ebben nagyon hasonló hozzád, és ennek megfelelően maga is ilyen társra vágyik. Ilyen vagyok én is. Gyakran szeretek egyedül lenni, szeretek a hobbimmal, munkámmal foglalkozni, mégis jó, ha van egy nő, akivel találkozunk néha, megbeszéljük a dolgainkat, jó megölelni, és tudom, hogy neki ez nem kín, nem egy kényszer, nem csak eltűri, hogy külön is töltünk szabadidőt.

Eddig minden párkapcsolatomat csimpaszkodásnak éltem meg. Újra ugyanaz a lemez. Én szívem szerint lennék egy kicsit egyedül, a nő viszont azonnal jönne, velem lenne, mindig velem aludna, velem virrasztana, és ez állandó sértődöttséget eredményezett. Kezdődtek a "nem is szeretsz", "nem is hiányzom" számonkérések, én meg már púpnak éreztem az egészet a hátamon.


Többször gondoltam rá, hogy talán egy íróval vagy képzőművésszel kéne összejönnöm, akit érdekel valami rajtam kívül is a világból, aki elvan egyedül, nem kullancsként kapaszkodik belém. Szeritnem te is keress ilyen körökben. Művészeket, szenvedélyes kutatókat, írókat, festőket, szobrászokat, akiknek rajtad kívül is van, ami kitölti az életét.


33F

2019. júl. 13. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Lehet így ismerkedni hasonló emberekkel. Csak a többségnél tényleg az lesz, hogy nem csak te leszel neki. Kinek mi fér bele...
2019. júl. 13. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
60%

Mi ugyanilyenek vagyunk a parommal. Sok idot toltunk kulon szobaban, olvasunk, zenet hallgatunk, aztan vacsinal megbeszeljuk ki mit csinalt, megint kulon vagyunk, fogmosaskor megint egyutt, megszeretgetjuk egymast, es vegul mindketten megyunk kulon szobaba aludni. Nekunk is nagyon fontos az egyedul toltott ido es boldogok vagyunk, hogy emiatt a masik nem erzi elhanyagolva magat.

A baratomnak is eloszor kicsit a terhere volt, hogy minden nap ott vagyok, de mara kialakult a napirendunk es egymashoz csiszolodtunk. Kethetente hazalatogatok a szuleimhez es a kis kulon toltott ido is nagyon jol esik mindkettonknek. Kicsit nosztalgikus hangulata van, ugy csetelgetunk, mint a kapcsolatunk elejen. :) Nem lehetetlen ilyen termeszettel sem part talalni es meg osszekoltozve is meg lehet adni egymasnak a kello teret.

2019. júl. 13. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
58%
Te most egy beszélő, ordas lány vagy? :D
2019. júl. 14. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!