Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy lánynál hátránynak számít,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy lánynál hátránynak számít, ha 21 évesen még nem volt barátnője valakinek?

Figyelt kérdés
Félreértés ne essék neü arról van szó, hogy nem találok senkit, hanem még tinédzserként nem éreztem létszükségét, hogy barátnőm legyen. Mivel a barátaimmal nagyon jól elvagyunk és egyetem után sokat lógunk együtt, nem éreztem, hogy egyedül lennék. Viszont, ha úgy adódna, hogy egy nap mégis szeretnék egy párt magamnak az számít a lányoknál, ha sosem volt barátnőm,mert nem igazán akartam? Szerintem még most sem állok rá készen igazán. Kényszer kapcsolatot meg szerintem senki se akar, hogy azért jönnénk össze valakivel, mert már ilyenkor kellene

2019. júl. 17. 16:18
 1/3 anonim ***** válasza:
84%

Igen, sok ilyen korú lánynál ez hátrány.

Nem mindnél, de azért erre is gondolj, ha ismerkedsz.

2019. júl. 17. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Ennyi idősen toronymagas pozitívum volt nálam. :)

Mindig is szimpatikusak voltak azok a férfiak, akik nem jönnek össze csak azért valakivel, hogy legyen valakijük.

2019. júl. 17. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 he84 ***** válasza:
81%
Nem minden lánynál hátrány. Legalábbis az értelmesebb, nem felszínes lányok többségénél nem az. Eleve butaság amiatt elásnia magát valakinek, csak mert még nem volt soha barátja, vagy barátnője,...
2019. júl. 17. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!