Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az ilyen szőrös nőknek, a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ilyen szőrös nőknek, a szőrös pasik jönnek be vagy nincs összefüggés? Vannak-e ilyen csajok az életben?

Figyelt kérdés

[link]


Nekem nagyon bejönnek az ilyen nők, sajnos nem igazán találtam még ideálisat. Nekem nagyon bejön ha egy nő ilyen szinten természetes.

Totál a mai társadalmi ideál (szolis, egyenes sokszor póthaj, 10 kg smink, szilikon mellek, talpig rózsaszín stb.) ellentétét keresem.


Aztán most azon gondolkozok, hogy vajon az ilyen csajok hol vannak, milyen pasik jöhetnek be nekik?

a szakáll pl. előny lehet?


27 F



2019. júl. 17. 17:02
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Nincs össze függés abban hogy szőrős nőknek csak szőrős pasik jönnek be.

Ez így hülyeség.

2019. júl. 17. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
78%
Ennyi erővel a szőrtelen pasiknak jönnek be a szőrtelen nők. Simán találnék szőrtelen férfit.
2019. júl. 17. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
26%
Szoros no vagyok a szortelen ferfiak tetszenek.
2019. júl. 17. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 he84 ***** válasza:
Igen, vannak ilyen nők, én is. Ám én máshol is szőrösebb vagyok, meg némiképp fiús is. A fiússág nem főleg ruhákban, hanem genetikailag. Én nem vagyok válogatós, sok férfi bejön. De ez nagyban függ az aditt férfi kisugárzásától, személyiségétől és hogy mennyire őszinte, mennyire kitartó dolgokban. Ám jelenleg mostanában nem keresek senkit, így hát ilyen téren nem kérek privit!
2019. júl. 17. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
24%

Az ilyen noknek, akik maguktol meghagyjak a honaljkutyat a labuk stb mindenuk szoros es ehhez alt egy eros feminista allaspont is tartozik. Szerintem inkabb keress egy normalis baratnot, akit aztan raveszel szepen hogy legyen termeszetesebb (mondogatod mennyire tetszik igy meg ugy, stb)


Pl telen szerintem eleg sok no belemenne abba h meghagyja neked.

A nyar mas teszta, mert olyankor masok is latjak, es a mai vilagban sokan igenytelensegnek tekintik ha egy no szoros honaljban, labon.

2019. júl. 17. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
55%
A szőrnek kevés köze van a feminizmushoz. Az ilyen vegán természetanyasághoz több. Én vérfeminista vagyok, és undorodom a szőrtől mindenkin, magamon is.
2019. júl. 17. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
47%
Ahhoz is, de en akit ismerek szoros not az mind feminista volt (ok a ferfiak elvarasainak nem akarnak megfelelni, nem hagyjak hogy a media altal sugarzott eltorzitott kep a noiseguket befolyasolja stb)
2019. júl. 17. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
71%
Rengeteg feministát ismerek, egyik sem szőrös. A feminizmus a szabad döntésről szól, nem a férfiakról, meg hogy mi tetszik nekik, bár tipikus lenne a soviniszta rétegtől, hogy azt hiszik, ez is róluk szól. Az is lehet feminista, aki 3 gyerekes háztartásbeli, ha azt saját döntésből hozta meg és nem gondolja magát másodrendű lénynek.
2019. júl. 17. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
29%

Nem azt mondtam, hogy minden feminista szoros, hanem hogy akit ismerek szoros not (nem sok van, az teny) az mind feminista.

Tudod, nem minden rovar bogar, de minden bogar rovar.


Amugy meg no vagyok. Szoval nekem aztan nem kell magyaraznod ezt. :D

2019. júl. 17. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!