Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Kedves Férfiak! Miért ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves Férfiak! Miért ilyen rohadt bonyolult ma egy normális értékrendű, csinos nőnek társat találni köztetek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

25 éves nő vagyok, normális értékrenddel, saját lakásom és autóm van (igaz, hitellel), de mindenért én dolgoztam meg egyetem mellett és után. Vonzónak tartom magam, az utcán mindig megnéznek, 165 cm és 55 kg vagyok, minden hónapban költök körmösre, fodrászra, illetve mindennap sminkelek szolidan, csinosan öltözködöm. Minden férfi barátom szerint normális, aranyos, kedves, szép nő vagyok, akinek jó a humora. Mégsem találok magamhoz illő párt... Nem, nem adoniszokat keresek, nem érdekel az sem, hogy kinek milyen autója van, vagy hogy egyáltalán van-e neki, és hogy mennyi a fizetése. Egyszerűen olyan társat akarok végre, akinek szintén normális értékrendje van, aki időt/energiát tesz a kapcsolatba, aki hűséges, vidám, jó humorú, helyén van a szíve, tisztel, és biztonságot nyújt. Nyilvánvalóan mivel én is adok magamra, páromnak is olyat képzelek el, aki ad magára, de nem extrém dolgokra gondolok, csak legyen normális testalkatú, ápolt. Sajnos eddig csak olyan kapcsolataim voltak, ahol 1-1,5 év alatt / után a férfiak elkényelmesedtek, vagy kiderült, hogy van valami traumájuk előző kapcsolatokból, családból, amit még mindig hordoznak, és amit nem tudtak feldolgozni, hiába próbáltam segíteni, végül a sok veszekedés és tüske miatt zátonyra futott a kapcsolatunk, illetve egyik barátom megcsalt. A férfiak flörtölnek velem szórakozóhelyeken vagy épp az utcán, de komoly, tartalmas párkapcsolatot úgy látom szinte egy 27-32 éves férfi sem keres. :( Miért van ez?



2019. júl. 20. 14:11
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
69%
Én keresek,de egyetlen nő se áll velem szóba.
2019. júl. 20. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
65%
Ugyanígy vagyok lassan 2 éve mióta elhagyott egy másik srác miatt a barátnőm, azóta nem volt testi kapcsolatom nővel. 30 évesen jól keresek, állítólag jól is nézek ki, mégsem kellek senkinek.
2019. júl. 20. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
88%
Mert nem akarnak megállapodni. De gyakran a nők sem, ugyan ezt tapasztalom férfiként. Akarni mindent akarnak, de tenni nem tesznek érte, amit meg én tudok nyújtani az nem jó. Így sajnos nehéz.
2019. júl. 20. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
72%

Az az érzésem,hogy a te elvárásaid az egekben vannak.Az a legérdekesebb,hogy ennek ellenére még meg is magyarázod,hogy ó jaj neked teljesen normális igényeid vannak.

Tudod azt te is,hogy ez egy kamu.Kb ezerféleképpen le tudod magadat beszélni bármilyen pasiról.

2019. júl. 20. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
94%
Sok férfi keres párkapocsaltot csak éppen megfelelő személyt találni lehetetlen aki érzelmileg veled lesz.
2019. júl. 20. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
74%
Most dicsekedsz, vagy panaszkodsz?
2019. júl. 20. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
41%
Szerintem az ismerőseid csak azt mondják amit hallani akarsz. Én is jól keresek, kicsit zsugori vagyok, mert megbecsülöm a pénzt ami a későbbiekben kamatozni fog, ha a befektetéseim által egy "pénztermelő gépezetet" hozok létre. Jó ha 2 lábon áll az ember és igyekszem azt az elvet képviselni, hogy nem többet dolgozni, hanem jól kell keresni. Ez csak az elején tűnik áldozatos munkának a spórolás miatt. Tanulni, fejlődni. Egy ilyen gondolkodású embert keresek magam mellé, csak nőben. Ja és szeressen dugni. :D 30/F
2019. júl. 20. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%
Szarul keresek, nem nézek ki jól, nem igényem a szórakozóhelyeket, nincs káros szenvedélyem, mégsem találok normális ertekrenddel rendelkező nőt ebből a korosztalybol. 22-23 éves hölgyet nem szeretnék, mert nem látom értelmét. Ráadásul ők sem szeretnének engem. Ez van. Addig sem dől össze talán a világ.. :)
2019. júl. 20. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
86%

Azért, mert kényelmes, csaló, hűtlen, 27-32 éves, lelki nyomorékokkal ismerkedsz férfiak helyett.

32/f

2019. júl. 20. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
82%
Mit nevezel normális értékrendnek?
2019. júl. 20. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!