Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Alkoholizmus a magány és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alkoholizmus a magány és párkapcsolat hiánya miatt, hogy lehet ebből kijönni?

Figyelt kérdés

Régen volt pár kudarcom, utána nem is kezdeményeztem már nőknél, az alkoholhoz fordultam , sajnos már egyre többet.


Vágyakozok kapcsolatra és folyamat bánkódok emiatt de nem merek lépni. Így bánatomban az alkoholhoz fordulok és a régi dolgokon merengek.


Ki lehet jönni ebből az ördögi körből valahogy?


2019. júl. 20. 16:26
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, keress fel orvost.
2019. júl. 20. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Elvonókúra, szakorvos, pszichológus segíthet neked.
2019. júl. 20. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Pszchiológus segíthet.
2019. júl. 20. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Fejezd be a vedelést és az önsajnálatot. Kezdj magaddal valamit.
2019. júl. 20. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Van rendes munkám komolyabb pozicióba ahol jól teljesítek, munka közben nem is gondolok erre, de itthon meg hétvégén folyamat eszembe jut sajnos..


Nőkkel nem igen találkozok. Visszanézve a beszélgetései előzményeket évekkel ezelőtt volt, hogy valakivel aki nő olyan célből beszéltem volna, hogy legyen valami, bár úgy átlagosságba se beszélek egyáltalán nőkkel.


Női barátom például nincs egy se.

2019. júl. 20. 17:06
 6/6 anonim ***** válasza:
49%

Ha van munkád és napközbe nincs gondod, akkor igyálj nyugodtan,


Én abbahagytam de semmire nem jutottam. 8 éve egy kortyot se ittam, de az életem nem lett jobb egy hajszállal se.

Szóval igyál, és kocsmákba rengeteg bepiált tini csaj van.

2019. júl. 20. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!