Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 40 feletti jelenleg egyedüláll...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

40 feletti jelenleg egyedülálló, vagy 40 felett új kapcsolatot létesítő férfiak! Ti hogyan ismerkedte (te) k?

Figyelt kérdés
Értelemszerűen olyanok válaszára vagyok kíváncsi, akik 40 felett kerestek új kapcsolatot. Milyen korosztály jelenti a célcsoportotokat? Milyen társkeresési lehetőségeket vesztek igénybe? Mik a tapasztalataitok?
2019. júl. 20. 18:21
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Volt egy sereg ismerősöm, aztán az egyik lánnyal szépen kialakult valami komoly.
2019. júl. 20. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%

Hülye kérdés! 20 evesre hajtanak! Persze legyen hűséges es ne legyenek anyagi igenyeik.

Csocsos segges csaj legyen,mindenhol mindenre kaphato!

Ilyen szinten vannak a magyar pasik.

2019. júl. 20. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
51 éves férfi vagyok, iszonyat nehéz. Nyilván párkapcsolatot csak úgy tudunk kialakítani, ha először ismerkedünk nekünk tetsző ellenkező neművel. Na itt akad meg a dolog, hisz a vízparton, utcán, Tescoban, postán, stb. helyen nem igazán megy a leszólítás, akinek meg hozzám hasonlóan interneten nem megy az ismerkedés ilyen vagy olyan okból, egyszerűen nem tudom a megoldást!!
2020. nov. 29. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!