Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak, aki társkeresőzik!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, aki társkeresőzik! Ti is felfigyeltetek milyen szinten elszálltak az átlagos és átlag alatti nők a társkeresőkön?

Figyelt kérdés

Puszta kíváncsiságból beregisztráltam néhány webes és telefonos társkeresőre.

Ahogy nézegetem a profilokat és a leírásokat, csak lestem milyen elvárásaik vannak a nőknek.

Elhízott magukra nem túl igényes nők (plusz pont ha még gyereke is van) olyan mércét jelöltek meg mintha valami szuper modellek lennének vagy nem is tudom..

Nyilván nem csak a kinézet a fontos egy nőnél, de egy átlagos gyerekes nő aki ráadásul a szülőkkel lakik hogyan gondolja, hogy egy saját házzal, kocsival és egzisztenciával, felsőfokú végzettséggel rendelkező 180cm+ férfi jöhet csak szóba nála?

A kiakadásom oka nem egy, hanem iszonyat sok ilyen nő miatt van.

Szinte minden második profilt olvasva, ezt a flegma ki ha én nem stílust lehet felfedezni. Konkrétan azt sugallva hogy átlagos férfiként ne is merj írni mert úgyis tiltva leszel.


Miért szálltak így el a nők?


2019. júl. 20. 23:10
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
48%
Kereslet-kínálat törvénye, ennyi.
2019. júl. 20. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
49%
Igen a nők többsége ilyen , nagyon sok oldalon jártam már valóban ez megy!
2019. júl. 20. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
48%
Azért vannak elszállva maguktól, mert egy kapcsolaton belül még mindig ők adják a pinát, és nem fognak megállni akármilyen tutyimutyi pasinál. És sajnos amilyenek most ma a világban vannak, néha meg is értem őket.
2019. júl. 20. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
47%

szerintem is gáz

Elképesztő

2019. júl. 20. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
37%
Igen, már rég felfigyeltem. Az ego tuning ezt csinálja. Csak módjával kéne dícsérni a nőket, ennyi.
2019. júl. 20. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
67%
Tökmind1 ki mit ír az adatlapra, úgyis ránk ír 20 nyugdíjas korú elhízott pasi. Mindenkire ugyanazzal a szöveggel, hátha valaki alapon.
2019. júl. 20. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
48%

Mert egy ocsmány 10/3-as, lófejű, nulla seggű nőt is többen akarnak megdugni, válogathat, pasiként meg 10/7-ként is villantanod kell valamit (sport, egzisztencia, egyéniség, stílus) hogy kitűnj a tömegből és ne halj meg szingliként

Ezért lett egyeseknek ekkora pofája

2019. júl. 20. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
52%
Hetes én pont úgy nézek ki, ahogy leírtad és csak a nyugdíjasok akarnak megdugni, keressetek ti is vén nyanyákat akkor ha ez szerinted oké!
2019. júl. 20. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
54%

> Mert egy ocsmány 10/3-as, lófejű, nulla seggű nőt is többen akarnak megdugni, válogathat, pasiként meg 10/7-ként is villantanod kell valamit (sport, egzisztencia, egyéniség, stílus) hogy kitűnj a tömegből és ne halj meg szingliként

Nagyon igaz. De ez pont azért van, mert a férfiak többsége szinte mindenkit megdugna, akinek puncija van. És ha egy nőt 9/10-es Chad férfiak dugják, nem fog leállni egy átlag Janival - akkor sem, ha előbbieknek csak egy éjszakára kell, utóbbi pedig családot szeretne vele.

2019. júl. 20. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
59%

És mégis ki tehet róla, hogy elszálltak az átlagos/alatti nők is te okos?

TE és a hozzád hasonló netes talpnyalók miatt van. Nehogy már másra mutogass hülyegyerek.

2019. júl. 20. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!