Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Ha egy férj menni akar,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férj menni akar, engedni kell, hadd menjen. Egyetértetek ezzel?

Figyelt kérdés
A baráti körben több feleség is van, aki foggal-körömmel ragaszkodik a férjéhez, nem engedi el még akkor sem, amikor már nem őt szereti. Kevés az olyan nagyvonalú nő, aki azt mondaná: - Én bizony hagynám, hadd menjen. Még az ajtót is kinyitnám előtte, hogy hamarabb szabaduljon. Még csomagolni is segítenék neki.-

2019. aug. 1. 11:29
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
89%
Ha egy férj vagy feleség menni akar, akkor menni fog. Akár engedik, akár nem.
2019. aug. 1. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 BigUncleZ ***** válasza:
92%
Aki menni akar, arra rá kell adni a kabátot.
2019. aug. 1. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
87%
A váláshoz nem kell az engedélye. Lehet, mégsem akar annyira menni.
2019. aug. 1. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
82%
Miért ne hagynám? Ha nem akarna velem lenni, miért lenne jó ha ragaszkodnék hozzá? Szenvedés lenne az egész. Az meg tudod kinek kell. Bár pakolni nem segítenék, oldja meg. :D
2019. aug. 1. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
15%

Vannak olyan nők, akik szeretnek szeretni, szerelmesek lenni, és ragaszkodni, és.....nőnek érezni magukat.

És vannak olyan "izék", akik boldogabbak egyedül, mert olyan beteg mértékű egoizmusban szenvednek, hogy inkább felfordulnak, mintsem valamilyen szinten is vesztesek legyenek bármiben.

Rendszerint az ilyen 0 EQ-val rendelkező lények próbálják győzködni a többi nőt is, mert valahol érzik, qvára kilógnak a sorból, és valahol gáz, ahogyan élnek.

2019. aug. 1. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
79%

Érdekes, mikor a volt férjem menni akart, én ajtót nyitottam.

Azóta is haragszik rám, mert az új kapcsolata semeddig se tartott, én meg nem kapartam utána. Mire jött volna vissza, nekem már volt más.

Egy rossz szavam nem volt hozzá, gyakorlatilag nem is beszélek vele, mintha nem is léteznék. Akkor is mindig, mindenért én leszek a hibás.

2019. aug. 1. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Az a gáz, ha valaki vissza akar tartani a szakítástól egy olyan férjet, aki már nem szereti őt. Az a megalázó. Az, amikor egy férjes nő erőnek erejével kapaszkodik az elmenő férje kabátjába, hogy ne hagyja el őt. Az ilyen nő fél, hogy egyedül marad. Pedig jobb egyedül, mint egy olyan férjjel, aki csak SZÁNALOMBÓL van együtt a szerencsétlen asszonnyal.
2019. aug. 1. 12:23
 8/19 anonim ***** válasza:
89%
Aki komolyan gondolja, hogy menni akar, azt nem lehet visszatartani. Szóval aki mégis marad, az valamiért mégse akar igazán menni. Lehet az kényelem, lehet az anyagi függőség egymástól, bármi.
2019. aug. 1. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
81%

Aki tényleg menni akar, az el is megy.

Ismerek egy pasit. Évek óta panaszkodik, hogy ő válna, de a felesége nem engedi. A pasinak lenne hová mennie, anyagilag teljesen független, még olyan ingatlana is van, ahova csak be kellene költöznie, üresen áll. Közös gyerek már nagykamasz, pár éven belül kirepül. A pasi arra hivatkozik, hogy jaj, szegény felesége tőle függ mindenben, egyedül életképtelen, meg megszokta ezt az életszínvonalat, de rossz lenne neki, ha fel kellene adnia.

Évek óta megy ez a szöveg! És közben a pasi minden létező nőnek udvarol, flörtöl velük, sokszor a felesége szeme láttára, füle hallatára. Négyszemközt minden nőnek elmondja, hogy a házassága rossz, ő már válni akar. De nem teszi. Valószínűleg baromira kényelmes neki ez a szituáció. Ott van neki a biztos pont, de közben szabadon csajozhat, a felesége elnézi neki, döbbenetesen alárendeli magát, nehogy a férje elhagyja. A pasi meg esküszöm ezt élvezi, szabályosan rabszolgát csinált a nőből.


Sok hasonló példát látok, tényleg, de ez a leglátványosabb. Ez egy személyiségtípus, más típusú, gondolkodású emberek soha nem fogják megérteni/átérezni az okát...

De ezek a férjek nem mennének el, akkor se ha kituszkolnák őket az ajtón.

2019. aug. 1. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Akkor itt a feleség is hibás: már az első alkalommal ki kellett volna tuszkolni a férjét az ajtón! Fel is út, le is út!
2019. aug. 1. 13:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!