Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Ha egy férj menni akar,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férj menni akar, engedni kell, hadd menjen. Egyetértetek ezzel?

Figyelt kérdés
A baráti körben több feleség is van, aki foggal-körömmel ragaszkodik a férjéhez, nem engedi el még akkor sem, amikor már nem őt szereti. Kevés az olyan nagyvonalú nő, aki azt mondaná: - Én bizony hagynám, hadd menjen. Még az ajtót is kinyitnám előtte, hogy hamarabb szabaduljon. Még csomagolni is segítenék neki.-

2019. aug. 1. 11:29
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
79%
Én engedtem. Tudtam, hogy az élet beigazolja majd, hogy rosszul döntött amikor a farka után ment. Igazam lett. De ez már lényegtelen, régen elváltam tőle, és nem hiányzik.
2019. aug. 1. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
39%

Igen, ha úgy működne, ahogy te működsz. De ő nem úgy működik. Máshogy szocializálódott, másfajta ingerek érték gyerekkorában, valószínűleg rettenetesen alacsony az önértékelése.

Ez kb. olyan, mintha egy ötéves gyerektől azt várnád, hogy oldjon meg egy másodfokú egyenletet, mert te meg tudod oldani. Értsd meg, hogy ő más képességekkel rendelkezik! Könnyű ítélkezni, meg osztani azt észt, hogy ezt és ezt kéne tenni... de ha az ő életét élted volna, akkor te is pontosan ugyanúgy viselkednél, ahogy ő viselkedik.

2019. aug. 1. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Az olyan nőt, aki a férje kabátjába kapaszkodik, amikor az mindenkorra ki akar lépni az ajtón, félre kell lökni, arrébb kell rakni, és ki kell menni azon a bizonyos ajtón.
2019. aug. 1. 14:15
 14/19 anonim ***** válasza:
34%

#12


A rettenetesen alacsony önértékelés, máshogyan történő szocializálódás nem ok arra, és nem is mentség a kapaszkodó viselkedésre, hogy a férj mellette maradjon bármi áron. Mindenkinek van lehetősége a saját személyiségét fejleszteni. A lustaság, a jóvanezígynekem nem mentség, és nem megérthető.

2019. aug. 1. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
92%

Hiszem, hogy ha valaki menni akar, azelőtt ki kell nyitni az ajtót. Egy őszinte beszélgetést még elvárnék, vagyis a miértet szeretném tudni, mert az kell a lezáráshoz, de biztosan nem tartanék vissza senkit. Akár férfi, akár nő, a könyörgéssel csak megalázza magát.

Egyébként is, miért akarnék egy olyan emberrel élni, aki nem szeret?

2019. aug. 1. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
88%
Persze, ha valaki menni akar úgyis megy, de azért vannak apróságok amik árnyalják ezt. Mondjuk ha a nő otthon van 1-2 három év alatti gyerekkel, meg vettek fel 20millió lakáshitelt.
2019. dec. 17. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
84%
Egyetértek a többiekkel, aki menni akar, megy. Ha a szeretőd azt mondja, hogy még ma hozzád költözne, de a gonosz felesége fogva tartja a pincében, nem kell elhinni.
2019. dec. 17. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%
Tippelhetek :te vagy a szerető, és a csávó azzal etet, hogy az asszony nem engedi, hogy elváljon?
2020. febr. 19. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
89%
Előttem szólónak igaza van,te lehetsz a szerető.Kinyitnám neki az ajtót.
2020. febr. 19. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!