Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Váláskor ilyen esetben az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Váláskor ilyen esetben az apánál marad a gyerek?

Figyelt kérdés
Ledöbbentem,mikor olvastam,hogy a gyerek annál a szülőnél marad,akié a ház,amelyben laknak..tehát az elvált anyuka nem viheti magával a gyereket? Én ezt nem értem.Kérlek segitsetek

#ház #apa #válás #anya #gyerekelheltezés
2019. aug. 14. 12:46
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
73%
Ha nem tudja biztosítani az anya a gyerek lakhatását illetve nincs megfelelő jövedelme akkor az apánál marad az esetek többségében.
2019. aug. 14. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
48%

A gyereknek az a legjobb, ha ezt a traumát nem tetézik még egy költözéssel. Tehát a gyereknek az a legjobb, ha ott marad, ahol a szobája van, ahol biztonságban érzi magát.


ha már válni akarsz...

2019. aug. 14. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem ilyen egyszerű. Az alap az, hogy az anya viszi a gyereket, de ha ő nem tudja biztosítani akár a fizikai (pl. lakás), akár a lelki igényüket, akkor képbe kerül az apa. A gyerek kora is sokat nyom a latba. Minél idősebb, annál jobban szóba jöhet az apa.
2019. aug. 14. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
88%
Ezen mi a megdöbbentő? Annál van jó helye a gyereknek, aki a körülményekhez képest kevés változással, stabilan biztosítani tudja a megszokott életkörülményeket. Mindegy, hogy ez melyik szülő. Továbbá megegyezés kérdése is.
2019. aug. 14. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Az anyósomék nevén van a ház.ugyanannyit vagyunk a mi szüleimnél is.Én ezt most olvastam elősször..
2019. aug. 14. 12:53
 6/18 anonim ***** válasza:

".tehát az elvált anyuka nem viheti magával a gyereket"


Ha nem tudja biztosítani a gyerek megfelelő lakhatását, akkor hova és hogyna akarja vinni???

2019. aug. 14. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Miért ne tudnám? Én vagyok a mindene 2 és fél éves.Átmenetileg a szüleimhez,utána pedig veszek lakást.
2019. aug. 14. 12:57
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha 2 és fél éves, akkor megnyugodhatsz. Hacsak nem vagy baltás gyilkos, tied lesz.
2019. aug. 14. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Azért megdöbbentő,mert a környezetemben,mindig az anya kapta meg a gyereket és költözött el
2019. aug. 14. 13:01
 10/18 A kérdező kommentje:
Még vele is maradtam volna,ha nem az anyósomék...ők tettek tönkre.De főleg az én hibám,hogy odaköltöztem hozzájuk
2019. aug. 14. 13:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!