Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Ha a férjem válni akar, de én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a férjem válni akar, de én nem írom alá a válási papírokat, akkor még a bíróság kinyilváníthatja a bontást?

Figyelt kérdés
2019. okt. 5. 08:47
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
23%

Kérdező! A 4-es kommentben azt írod, nem rólad szól a kérdés, legutóbb viszont már magadról írsz.

Hazudsz, azaz nem vagy egyenes.

Ha anyósod fiát is átbhaszod, ne csodálkozz, hogy az anyós közbelép.

2019. okt. 5. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 A kérdező kommentje:
Nem-nem, félreérted! Az első válaszoló által becsatolt 2011-es kérdés az, ami nem rám vonatkozik.
2019. okt. 5. 11:41
 23/32 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Elfogtok válni. Valamiért a párod is akarja. Különben nem válna. Valami nem jó...
2019. okt. 5. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
100%

semmiféle válási papírokat nem kell aláírnod,ezt nem is értem honnan veszed.

ha a férjed el akar válni tőled indokolás nélkül elválasztanak titeket

2019. okt. 5. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
100%

Ha ő akar válni, akkor ő a felperes, te meg az alperes.


Még a jelenléted sem szükséges a tárgyaláson, nemhogy bármiféle aláírásod.

A házasság az, amihez két egybehangzó szándék kell, a váláshoz egy épp elég.

2019. okt. 5. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
100%
Az hogy valaki válással akar megszabadulni tőled, ahhoz nem szükséges se a beleegyezésed,sem az aláírásod mivel egyébként sem a tulajdonod az illető..
2019. okt. 5. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
33%
Hát aki azt írja 2 tárgyalás az nem mond igazat.A barátnőm 1 éve jár bíróságra, 5 tárgyalás és nem váltak el.Ha nincs egyezség nincs válás.
2019. okt. 5. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
100%

27#

Ha nincs megegyezés a vagyonmegosztásban,gyerek,ház cég stb úgy talán lehetséges h elhúzódik,bár az már egy másik per szokott lenni,a bontó után.

És a kérdés sem erre vonatkozik.

2019. okt. 5. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
Utolsó a barátnőm a gyt.nem egyeznek csak és több mint egy éve válnak.Nem mondja ki a bíró a válást amíg nincs vége annak is.
2019. okt. 5. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
Vagyonmegosztás meg csak azután lesz nekik, amíg a gyt. Vitatkoznak nem mondja ki, pedig én is azt mondtam neki , h először válás aztán gyt, aztán vagyon. Hát neeeeeem.
2019. okt. 5. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!