Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Hogy van ez a lakással míg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy van ez a lakással míg nincs bírósági döntés?

Figyelt kérdés
Megelégeltem, hogy az élettartam semmit se segít, gyerekkel se foglalkozik csak csavarog. Erre este kihúzta a netet meg a tvt merthogy azaz ő nevén van, ágyon ne aludjak mert azt még ő vette. A ház a nagymamàmé, fele apumé, ha meghal mamám akkor lesz a nevemre iratva. Ide van bejelentve az élettársam is. Azt mondta adjak egy millióit és elmegy, mert ugye felújítás közös pénzből van, meg bútorok, tárgyak is sok övé. Teljesen meghülyült, nem lehet vele normálisan beszélni. Már látni se bírom.

2019. okt. 10. 08:14
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
40%

Amit nem tud számlákkal igazolni, az nincs.

Vigye a bútorait, a többit meg perelje ki!

2019. okt. 10. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
81%
Amennyiben szamlaval igazolja, hogy belesegitett a dolgokba, akkor bizony perkalhatsz neki. Mondjuk ez meg mindig jobb eset, mintha az o hazaban elnel...
2019. okt. 10. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
0%
mond meg neki gyerektartást fizessen ha nem beperled érte.
2019. okt. 10. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Feketén dolgozik a haverjànàl míg kapja a munkanélkülit még 2 hónapig, de szerintem ezután végképp nem jelenti be, hogy ne kelljen gyerektartást fizetni. De nem idéz érdekel most hanem, hogy tűnjön innen el mert már fràszt kapok tőle. Félek, hogy valamit szét is barmol a házon mert, hogy azt ő csinálta. Ettől félek
2019. okt. 10. 08:45
 5/19 A kérdező kommentje:
* idéz helyett ezt akartam írni. Tiszta ideg vagyok bocsánat
2019. okt. 10. 08:46
 6/19 anonim ***** válasza:

Élettársi viszonyban a jövedelmetek arányában kell megosztani a dolgaitokat.

A ház a tiéd, az tiszta sor.

A felújítást annak arányaiban fogják figyelembe venno, hogy ki mennyit rakott bele.

Ugyanez igaz a szerzett javakra is.

A gyt. is tiszta sor, azt a különélő szülőnek fizeznie kell. Az összeget, a láthatás módját, helyét, időtartamát vagy megállapítjátok, vagy peres úton eldöntitek.

2019. okt. 10. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

De mièrt nem próbáltuk megegyezni normálisan? A felújítasba szánt pènzèvel valóban tartozol neki. Most vagy jövedelemarányosan számoljatok ki, vagy ti tudjátok ki milyen arányban járult hozzá. A bútorokat meg viheti magával.

Persze, hogy nem tetszik neki, hogy dolgozott a házon, pènzelte a felújítást, aztán ki van hajítva üres kèzzel.

Persze bízhatod a bíróságra, meg pereskedhetsz èvekig, de akkor ne csodálkozz, hogy ő sem könnyít a helyzeteden.

Jobban jártok, ha még tudtok egyezni normálisan, bèkèben.

2019. okt. 10. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Lehetetlen vele normálisan beszélni, csak ordított meg azt mondja, hogy adjak neki egy milliót és akkor elmegy. Mégis hogy adjak ha gyesen vagyok a gyerekkel, összes félretett pénzem a felújításra ment. Meg mi az , hogy ő kitalàl egy összeget közbe meg lehet fele annyi se lenne. Én kb másfél milliót tettem a felújításba ő meg kb 500 ezret de ő csinálta
2019. okt. 10. 11:20
 9/19 anonim ***** válasza:

Akkor üljetek le megbeszèlni, hogy kb. mennyi jár neki.

Nem hiszem, hogy lehetetlen lenne beszèlni, ha látja, hogy együttműködő vagy, ès nem üres kèzzel akarod kihasítani, mert a ház a nagyi nevèn van.

2019. okt. 10. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
70%
Plusz az is sokat számít, hogy ő csinálta. Manapság nagyon sokba fáj ezeket a munkálatokat megfizetni.
2019. okt. 10. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!