Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Hogy van ez a lakással míg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy van ez a lakással míg nincs bírósági döntés?

Figyelt kérdés
Megelégeltem, hogy az élettartam semmit se segít, gyerekkel se foglalkozik csak csavarog. Erre este kihúzta a netet meg a tvt merthogy azaz ő nevén van, ágyon ne aludjak mert azt még ő vette. A ház a nagymamàmé, fele apumé, ha meghal mamám akkor lesz a nevemre iratva. Ide van bejelentve az élettársam is. Azt mondta adjak egy millióit és elmegy, mert ugye felújítás közös pénzből van, meg bútorok, tárgyak is sok övé. Teljesen meghülyült, nem lehet vele normálisan beszélni. Már látni se bírom.

2019. okt. 10. 08:14
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Van valakinek haszonélvezete a házon? Az talán ki tudná tenni.
2019. okt. 10. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Mamàmé a haszonélvezet, de ő öregotthonban van, beteg. Meg azt olvastam, hogy ha lakcímkártyàja ide szól csak úgy még ő sem tehetné ki.
2019. okt. 10. 13:20
 13/19 anonim ***** válasza:
48%
Munkadij több mit az anyag....Úgy hogy nyugodtan add oda neki ,és jobb a békesség.Inkabb kérnek vagy kölcsönt vennék fel ,mint hogy a gyerek előtt cirkusz legyen .
2019. okt. 10. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem hülyült meg, csak nem hagyja magát lóval tenni, hogy dolgozott a házon, most meg ki van rakva. Azèrt az jogos, hogy kèri.

Meg kell vele valahogy egyezni, ès akkor bèke lesz.

2019. okt. 10. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
12: Az meg a tulajonoson és a haszonélvezőn, hogy kinek lehet lakcímkártyája oda.
2019. okt. 10. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

12: Komolyan nem értem, hogy lehet valaki ien hüe.

Az a lakcímkártya nem csak úgy lett, hanem elmentetek vele az önkormányzathoz és ott bejelenteTTÉTEK!! TTII!

Ugyanúgy ki is jelenthetitek.

2019. okt. 10. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

"Mamàmé a haszonélvezet, de ő öregotthonban van, beteg."


Ez meg a másik síkhülyeség. Haszon élvező, 5 ember élete múlik őrajta, és nem készít meghatalmazást? Beszrás!

Ez egy család?

Ez kész!

2019. okt. 10. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Szerintem barmikor kirakhatjàtok mivel nem a te neveden van a haz tehàt szivessègi hasznàlò. Ügyvèd ìr egy papìrt hogy költözzön ki x időn belül. A rèszèt viszont ki kell fizetned,ès ahogy ìrod 500e+ munka akkor kb realis az 1 M.
2022. okt. 11. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Jelen helyzetben szerencsès hogy nem a neveden van a hàz ,tulaj barmikor kirakhatja. Fizesd ki neki ami jàr. Ha az övè a gyerek akkor gyerektartast fizessen. Ha nem tudod kifizetni akkor szàmoltasd be neki a gyerektartasba. Egyezzetek meg
2022. okt. 11. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!