Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Elmennél a pároddal közös...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmennél a pároddal közös programokara úgy, hogy még a férje is részt vesz benne?

Figyelt kérdés

Évek óta csak barátokként élnek együtt, van egy gyerekük és miatta meg az anyagiak miatt, viszont eddig még egyikőjüknek se volt komolyabb kapcsolata így nem váltak el.

A férj tud rólam, és jóban is vagyunk, de mégis elég kellemetlen a helyzet. Ha viszik a gyereket valahova, ahol az apuka is jelen akar lenni akkor is hívnak engem mindenhova. És a párom mindig mondja, hogy úgy érzi igazán jól magát ha én is ott vagyok, a férjét se úgy tűnik, mintha zavarná. Ráadásul ott a kisfiú aki még elég kicsi (6 éves) és ő is mindig szeretné, hogy ott legyek velük, ő nem érti, hogy miért nem, nem ha nem nem akarok neki csalódást okozni és az is fontos, hogy jó kapcsolatban legyünk, ha a későbbiekben én leszek a mostohaapja.

Tudom elég furcsa helyzet, de a férjnek is volt már barátnője ebben a házasságban. Azt mondták, hogy sose voltak szerelmesek egymásba mindig csak barátként néztek egymásra, azért működik ez.

Ettől függetlenül nem érzem jól magam a párommal, ha a ferje is ott van. De azt se akarom, hogy ha tobb mindenből kimaradok akkor azt lassa a párom, hogy rám nem lehet számítani.

Viszont ha mindenbe belemegyek akkor meg ott van az, hogy kényelmes lesz neki ez a helyzet. Mindent megkap így is és nem fog elvalni. Mit gondoltok?


2019. okt. 22. 21:39
 1/9 anonim ***** válasza:
87%

Azért ez elég bizarr.

Ebbe a kapcsolatba egyáltalán miért mentél bele?

Cseppet sem egészséges.

Sőt....

Netto hülyét csinálsz magadból, nem veszed észre????

2019. okt. 22. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
89%

Szegény gyerek! Milyen egészségtelen közegben nő fel szerencsétlen.

Te meg szimplán csak egy felszarvazott hülye vagy. Együtt élnek, válni eszükben sincs. Ez mindent elmond erről az egész gyomorforgató és gusztustalan felfogásról.

2019. okt. 22. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
72%
Menne a franc! Nem műfajom a hárman párban.
2019. okt. 22. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
64%
Döntsd el, hogy brigád-összejövetelre, vagy párkapcsolatra vágysz!
2019. okt. 22. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
59%
Hat ezt még olvasni is rossz volt de sajnos volt egy ismerősöm akinek 2 pasija volt ....es közösen éltek. Nekem beteg.
2019. okt. 22. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
72%
Beteges.
2019. okt. 23. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Azt hittem, hogy csak én éltem meg hasonlót életemben, de úgy látszik ez nem annyira egyedi. Jó kis édes-hármas szituáció.

Esetemben is úgy indult, hogy a nővel közös ismerősökön keresztül ismerkedtem meg, nagyon kedves dekoratív nő volt és már az elején közölte, hogy ő bizony válófélben van de még nem váltak el. Belementem a kapcsolatba, először mindig a városban találkoztunk, feljött hozzám, majd úgy 3 hónap elteltével elhívott magához. Tudtam hogy van egy fia, de nem sokat beszéltünk róla. Ott szembesültem vele, hogy a nő gyakorlatilag egy házban él a férjével és közösen nevelik a gyereket, de bemutatott a szüleinek is mint a barátját. Elég furcsa érzés volt, mindenki ismert mindenkit majd engem bemutatott mint az új fiút. Odajött a férje és bemutatkozott, nem volt ellenséges, sőt inkább baráti. Megerősített abban, hogy válófélben vannak és ő lépett félre, de anyagilag mindenük a házban van és nem tud és nem is akar elköltözni és a gyereknek is így jó. Kb fél évig nyomtuk így ezt a kapcsolatot, volt hogy a gyerek apjával beszéltem telefonon, hogy ki megy érte az edzésre. Ha szexről volt szó, akkor a barátnőm átjött hozzám, én nagyon ritkán aludtam náluk, mert az mégis pikáns hogy kihallatszik valami a szomszéd szobából. A volt férj is házon kívül intézte a barátnőit, olyan volt mint egy full nyitott házasság.

Fél év után döntöttem úgy hogy kiszállok a játékból,mert éreztem hogy ez sehova nem vezet. Nekik megfelelt ez az állapot, nem akartak szétválni, a gyereknek is jó volt, mert mindenki körberajongta, csak én voltam az idegen.

Amikor leültünk megbeszélni a dolgot meglepődött a nő, hogy ki akarok szállni az egészből, szerinte még várhattam volna mire rendeződik a "helyzet". Egy házasság lezárásához 2 ember kell, itt egyik sem akarta lezárni, csak lefogadták hogy a másik fél mással kavar és pont.

2019. okt. 25. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
56%

"Elmennél a pároddal közös programokara úgy, hogy még a férje is részt vesz benne?"


Nem.

Én nem vagyok ennyire "modern"

2019. okt. 25. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Sehogy se fog elválni, hiába terelnéd arrafelé.

És hát mitől volna a "párod"?

2019. okt. 25. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!