Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mi a válás oka, hogy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a válás oka, hogy ilyen magas a szám és főleg mi annak az oka, hogy a nő akar menekülni?

Figyelt kérdés

2000-es évek: 1000 házasságkötésre 562 válás jut.


További meglepő adatok a válásról


A válóperek 71%-át a feleségek kezdeményezik.

A két legfőbb válóok a megcsalás, félrelépés, hűtlenség, illetve az alkoholizmusból eredő problémák.

2005-ben a statisztikai adatok szerint 333 ezer elvált férfi és 491 ezer elvált nő volt Magyarországon.

Ma minden tizedik felnőtt ember elvált a házastársától.

Korábban 10-14 év után döntöttek válás mellett. A rendszerváltás óta ez kitolódott 20 évre.


2019. okt. 28. 22:48
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
Vagyis le van írva, de ti hogy látjátok ezt, hogy ez az oka vagy vagy más is?
2019. okt. 28. 22:49
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

A válásokat 100%-ban házasságkötés előzi meg.

Szerintem van összefüggés.

2019. okt. 28. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
94%

Aválások aránya 50 százalék körül mozog: vagy jól döntött vagy sem.


Annak meg, hogy a nők adják be a válókeresetet, szerintem egyszerűen adminisztratív oka van. A pasinak mindegy, hogy ki van-e mondva a válás, ő attól még kúrogatja a legfrissebb 20 éves szőkéjét. A nőnek viszont kell a papír, hogy jöjjön a gyerektartás.

2019. okt. 28. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
91%
Én ezt leginkább ezeknek a férfiaknak az igénytelenségére tudom fogni. Ők nem akarnak válni, neki tök jó, hogy az asszony főz rá meg mossa a szaros gatyáját, néha lefekszik vele. Neki ez tökre elég, neki nem kell normális kapcsolat. Egy nőnek ez kevés lesz, nem fog neki olyan férfi kelleni aki semmit nem csinál otthon, nem törődik vele, nem dolgozik a kapcsolaton, nem neveli a gyereket csak megcsinálta stb.
2019. okt. 28. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 Savlekotő ***** válasza:
92%
Mert rájöttek h nem kell tűrni a verést a megcsalást és társait,meg sok nő az elsőt otthonról ugró deszkának igényli..
2019. okt. 28. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
25%

#7 A te pasid be szokott sz@rni, hogy neked egyből a sz@ros gatya jut eszedbe a férfiakról?

Most komolyan: honnan szeditek ezt a hülyeséget, hogy a pasik telesz@rják a gatyájukat?!

Férfi létemre ki tudom törölni a hátsóm, de mondok jobbat: a bidét is ismerem.

A helyedben jobban megválogatnám, kivel állok szóba.

2019. okt. 28. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 Savlekotő ***** válasza:
94%
Amit megcsinálsz kötelességed fel nevelni,ha meg nejemre vagy lányomra emelnél kezet nem a rendőrségre mennél barátom hanem a kórházba vagy a hullaházba vén fejjel kérdem,te magad férfinak hívod? Szomorú h a férfi jelző a nőverő gyerek letojó odahaza :(
2019. okt. 28. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Savas! Te sosem alszol?
2019. okt. 29. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
28%
Mindenhez két ember kell.
2019. okt. 29. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 Savlekotő ***** válasza:
77%
Sosem alszom,én vagyok az ördög. :D
2019. okt. 29. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!