Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » El kell mondani a gyerekeknek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

El kell mondani a gyerekeknek, hogy miért váltunk el? Akkor is ha megcsalás?

Figyelt kérdés
2019. nov. 2. 20:10
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Nem hinném...
2019. nov. 2. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
30%

Nem, semmi köze a felnőttek magánéletéhez amíg apa és anya törődik vele, óvja és szereti.

Ha nem így történne azt meg észre fogja venni és megítéli ő maga a kicsapongó, félrejáró szülőt kiskamaszként.

2019. nov. 2. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
83%

Nem mindegy, hogy mennyi idősek, de el kell. Ha nem most, akkor később.

Egy iskolás már nem hülye, tudja, hogy az nem véletlen, ha az egyik szülő mellett azonnal ott az új pár.

Az is biztos, hogy tudni akarja az okát, és joga van tudni. Ugyanúgy utálni fogja a megcsalót, ha X év után jön rá az igazságra, de area is haragudni fog, aki eltitkolta.

2019. nov. 2. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
8 és 14 évesek,
2019. nov. 2. 21:38
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
Inkább nem.
2019. nov. 2. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
Nem. Ez a felnőttek dolga.
2019. nov. 3. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Amikor szétköltöztünk, akkor még nem mondta el anyu az okokat, de amikor pár hónappal később apám beállított az új barátnőjével, akkor már elmondta nekünk.11 éves voltam és végtelenül lenéztem akkoriban az apámat, mert a válással kapcsolatos dolgok eléggé negatívan érintettek, költözés, barátok, iskolaváltás,stb. A bátyám megértőbb volt, ő jobban megértette apám helyzetét, 5 évvel idősebb nálam.
2019. nov. 3. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

5 évesnek nem mondtam el, csak annyit hogy apa és anya már nem szerelmesek hanem olyanok mint a barátok, és a barátok nem laknak együtt ezért apa elköltözik.

Most szidhattam volna az apját de csak a gyereknek ártottam.volna veke.

De ha egy nagyobb 12-14 évesről lenne szó és rákerdezne az okára, akkor elmondanám.

2019. nov. 3. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Az én 7 éves fiam nagyonis látta, hogy mit művel az anyja, és teljesen megértette, hogy nem szeretnék így tovább élni vele. Nekem egyáltalán nem is kellett magyarázkodni.
2019. nov. 8. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!