Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Elköltözött a párom de nekem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elköltözött a párom de nekem ez így nem jó mit tegyek?

Figyelt kérdés
A párom október 31-én elköltözött tőlem mert neki elege lett a sok hisztiből veszekedésből meg hogy mindenért szólok neki nem csinálhat azt amit akar. Ő az a típus aki nem szereti a kötöttségeket és azt sem ha meg akarják változtatni. Vannak olyan dolgok amik nem tetszenek benne olyan szokások amit soha nem tudok elfogadni. Ő sajnos cigizik amit én nagyon utálok és ezt ő is tudja. Kértem tőle már nagyon sokszor hogy szokjon le róla de egyszerűen képtelen rá. Ugyan így van az alkohollal is arról se tudott teljesen lemondani! Anélkül kibírja hónapokig is de a cigivel más a helyzet. Nem jó vele sem élni de viszont nélküle sem. Már lassan 2 éve tart ez a se veled se nélküled kapcsolat! Ha együtt lakunk akkor csak marjuk egymást veszekedünk mindenért 2 hónapig viszonylag szépen elvagyunk aztán vége mindennek ujra jönnek elő a veszekedések. Egyszerűen nem értjük meg egymást de mégsem tudunk egymás nélkül élni. Ha külön vagyunk akkor meg csak szenvedünk sírunk egymás után de főleg én ő utána. Tudjuk mind a ketten hogy ez a kapcsolat nem vezet sehova nem lesz jó soha mégsem tudjuk egymást elengedni. Mit lehetne tenni?? Ti mit tanácsoltok? Most ugye megint elköltözött de viszont össze akar velem járni csak most neki így jó hogy senki nem cseszegeti de nekem meg ez így nem jó nem akarok csak a szex miatt összejárni az olyan megalázó! Én azt akarom hogy együtt éljünk!
2019. nov. 6. 13:54
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Engedd el, végleg, ha keres ne reagálj.
2019. nov. 6. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Na pont ez az amit nem tudok elengedni őt mert kapcsolatfüggő vagyok :(
2019. nov. 6. 14:01
 3/7 anonim ***** válasza:
68%
szep par vagytok:)
2019. nov. 6. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Tehát nem őt szereted konkrétan, hanem csak társfüggő vagy. Máris könnyebb, ha ezt beismered és erőt veszel magadon. Magától nem fog megoldódni a dolog, csak akkor, ha teszel is érte. Ha már végleg el tudtad engedni, akkor jöhet a második fázis: megtanulni egyedül is boldognak lenni, harmadik fázis: olyan társat találni, aki neked való. De ezek az utóbbiak mind mind akkor sikerülhetnek, ha most erős vagy, kitartasz, és nem engedsz a társfüggőségnek. Egy pszichológus is tud ebben segíteni, sőt, kifejezetten ajánlom!
2019. nov. 6. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
85%
Senki nem fogja tolerálni azt, ha meg akarják változtatni, vagy ha hisztiznek és veszekednek vele, mégis mi a szent szarra számítottál ezzel a viselkedéssel? Hagyd békén és sürgősen keress egy pszichológus, a kapcsolatfüggőség egy végtelenül undorító dolog amit egyáltalán nem szabadna elfogadnod magadban. Kivéve persze ha életed végéig szenvedni akarsz a szarabbnál szarabb kapcsolataidban, ez esetben ne tegyél ellene semmit.
2019. nov. 6. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
39%

Írhatsz, ha a cigis piás alakok a zsánereid.

Inkább ne! Van öngyújtóm nincs szükségem Sárkányra.

2019. nov. 6. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Értem én, de hogy a fenébe jöttetek össze?

Tudtátok, hogy az egész nem vezet sehova, azt írod.

Becsült meg, ami maradhat belőle, de inkább keress mást

2019. nov. 7. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!