Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » ANYÁK, erre hogy reagálnátok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

ANYÁK, erre hogy reagálnátok?

Figyelt kérdés

A férjed, aki kiváló apa és ember, félrelép.

Te beadod a válást, és ezt elmondod a gyerekednek. (A gyerek neme mindegy.)

Mire a gyerek neked támad, hogy a saját egód és önzésed miatt miért kell szétrombolni a családot, és különben is, a suliban sok családban van szerető, de ott a feleség elfogadja.


2019. nov. 6. 17:54
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
92%

Hogy rosszul neveltétek a gyereket.

Az még rendben van, hogy nem akarja, de ez az indok.

2019. nov. 6. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
7%
A gyereknek igaza van. A ferj meg ha felrelepett megvolt ra az oka, talan tobbet kellett volna foglalkozni vele. Az asszonynak meg az a dolga, hogy felrenezzen ha az elhanyagolt ferje felredug.
2019. nov. 6. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%

Megmondanám neki, hogy nem az én önzésem és egóm rombolta szét a családot, hanem az apjáé.... Ha most nem, később megérti. Mindenesetre csalódott lennék, hogy a gyerekem is olyan hülye lett, mint az apja...

Megjegyzem néha jobb, ha egy pár inkább szétmegy és békességben, harmóniában él egyedül, vagy az új párjával, mint erőltetni valami szart.. És állandóan stresszelni a gyereket, hogy mikor vesznek össze újra a szülők...

2019. nov. 6. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
98%
A második troll válaszra nem is reagálok. De azzal vitatkoznék, hogy kiváló férj és ember.. Ha férelépett akkor érzek itt némi ellentmondást...
2019. nov. 6. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Elgondolkodnék, hogy mit rontottam el, hogy egy ilyen buta és önző gyereket neveltem. Utána hagynám dühöngeni, nem befolyásolná a döntésem.
2019. nov. 6. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
32%

Nem tudom,hogy hány éves a gyereked, ez azért fontos információ. Ha kamasz/kiskamasz, ne csodálkozz ezen a megnyilvánulásán. De úgy egyébként se: Neki az apja ugyanúgy fontos mint az anyja, de a család együtt főleg.


Nem azért nézi,hogy az apja félrelépett, az tudatosul benne,hogy innentől felbomlik a család és Neki választania kell - jobbik esetben-,hogy mikor-hol-kivel lesz.

Ezt a tehetetlen és Tőle független dühét hárítja Rád mert Benned látja az okát annak,hogy ez így történt.


Én a helyedben elbeszélgetnék Vele, együtt a férjeddel, és mondjátok el Neki,hogy ugyanolyan fontos ezután is mindkettőtöknek,és természetesen mindkettőtökkel annyi időt tölt amennyit szeretne.

Ami reméljük így is lesz.


Bár hozzáteszem: azzal kezdted,hogy kiváló apa és ember. Nem tudom miként történt a félrelépése, mennyire lenne Általad feldolgozható, és mennyire szeretne Ő benne maradni a házasságban, de lehet,hogy érdemes lenne erről még egyszer beszélnetek.

2019. nov. 6. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
85%
Csalódnék magamban, hogy a gyerekemnek az évek során semmilyen értéket nem adtam át. Hogy nem tanítottam meg neki milyen egy szerető család, milyen egy jó párkapcsolat. És hogy olyan apafigurát állítottam elé akinek ennyire nem fontos a családja, hogy képes egy éjszakáért megalázni a feleségét.
2019. nov. 6. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
0%

Előttem lévőekkel kb egyet értek.


Szerintem meg kellett volna vele beszélned hogy miért is csinálta. Persze nem szabad elhinni minden baromságot amit mond. De abban is lehet valami hogy nem csak a férfi volt a bűnös.

Lehet te is rosszul csináltál valamit és azért lépet félre.

Szerintem először ezt meg kéne beszélni és utána eldönteni hogy váljatok -e.


Nem érts félre szerintem a férjed is hibázott mikor félre lépet.

Ő is mondhatta volna hogy valami baja és akkor változtathattatok volna. Akkor pedig talán nem lett volna megcsalás a vége.

2019. nov. 6. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
88%
Csalódott lennék, hogy a gyerekem az én érzéseimet semmire se tartja. Megmagyaráznám neki a helyzetet. De hajthatatlan lennék. Semmilyen körülmények között nem bocsátanám meg a félrelépést, gyerek ide vagy oda.
2019. nov. 6. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 Savlekotő ***** válasza:
31%
Egyre többen látszat házasságban nevelik a gyereket v lövészárokban v érzelem mentes közegben közbe van ahol évek óta anyunak apunak is fix párja van. Lassan kötelező lesz ez... Amugy ha az esküvő előtt is szar talán nem kéne házasodni gyereket vállalni,mert ez az oka ezeknek
2019. nov. 6. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!