Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Ti mit tennétek ebbe a helyzet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek ebbe a helyzetben?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Én 23 éves vagyok a férjem 49

5 éve vagyunk együtt 4 éve házasodtunk össze gyerkőc nincs.

Lehetnék a föld legboldogabb asszonya de 1 éve előjött egy rossz olda túl hirtelenharagú amikor ideges akkor se nem lát se nem hall... Több perc mire kitombolja magát. Attól félek hogy egyszer úgy begurul hogy megüt....



A másik probléma hogy ő török és Isztambulban élünk 3 éve. Ő mérnök jó fizetése van...

De van egy bátyja ő is mérnök Dubajban hívta a férjem is hogy ott sokkal jobb fizetése lenne és költözzünk oda. A férjemnek esze ágában sincs kimenni de én mennék a sógoromék befogadnának a kinti saját házukba de a férjem hallani se akar róla.



Mostanában kezdtem el gondolkodni hogy elválok és lelépek innen

Lehel hogy az élet többet tartogat nekem

...

Ti mit tennétek a helyembe?

Menthető még ez a helyzet? Az nem opció hogy visszaköltözök Magyarországra itt jobb az élet....


2019. nov. 9. 01:53
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
60%

Micsoda szerelemházasság!


Válj el, remélem a pasas okos volt, és íratott veled házassági szerződést.

2019. nov. 9. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Én szerettem és szeretem...

Amikor rájön a roham (sokszor mások előtt) akkor átmegyek a sógornőmhöz

De ezekkel a rohamokkal egyre nehezebb együtt éle...

2019. nov. 9. 02:13
 3/17 A kérdező kommentje:

Kedves 2 es!

Engem soha nem bántalmazott és nem is tenné meg...

2019. nov. 9. 02:16
 4/17 Savlekotő ***** válasza:
90%
Jaja azért menekülsz a sógornődhöz mert nem bántalmazna a idegrohama alatt.
2019. nov. 9. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
94%

Ha teged soha nem bantana, akkor miert irtad feljebb, hogy attol felsz, hogy egyszer majd megut?


Ez vagy kamu,vagy nagyon ostoba vagy. Azzal remelem tisztaban vagy, hogy amint elvalsz, tobbe nem leszel a csalad resze es senki sem fogad magahoz. Jah,azert pedig foleg nem, hogy eltartson. Max. cselednek.

2019. nov. 9. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
54%

Nem tudom, hogy mit tennék, mert eleve hozzá se mentem volna 18 évesen egy 44 éves török vénemberhez, aki ráadásul idegbeteg.

De ha már kimondtad a holtodiglant, akkor 5 év múlva ne azért válj el, mert jó pénzért Dubai-ozni akarsz. Illetve felőlem válhatsz, sok sikert! Dubaiban igencsak szeretik a magyar lányokat, 23 évesen még elég kelendő vagy.

2019. nov. 9. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Mi a végzettséged, és milyen munkát végzel jelenleg Isztambulban?
2019. nov. 9. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

"Engem soha nem bántalmazott és nem is tenné meg..."


"Attól félek hogy egyszer úgy begurul hogy megüt...."


Melyik mondat leírásakor voltál őszinte?

2019. nov. 9. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
39%
A szüleidre bezzeg nem hallgattál. Mert nem hiszem hogy repestek az örömtől hogy a lányuk egy muszlim vénember háremébe került cselédnek, csicskásnak.
2019. nov. 9. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Ja. Többet.... Majd írj pár év múlva, hogy alakult jó?
2019. nov. 9. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!