Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Szerintetek az normális hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az normális hogy az egyik barátnőm úgy "heveri ki" a válását hogy rengeteg férfival fekszik össze?

Figyelt kérdés
2019. nov. 19. 14:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
68%
Igen.
2019. nov. 19. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
8%
Ez is egy stratégia.. Nem mondom, hogy egyetértek vele, mert ez nagyon nem az én világom, de ha nem ver át senkit és nem bánt ezzel másokat akkor nem látok ebben hatalmas problémát, az ő élete.
2019. nov. 19. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
11%
aha
2019. nov. 19. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
82%
Persze. Van, akinek ez tesz jót. Engem épphogy mégjobban összetört
2019. nov. 19. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
25%

Nekem nem normális, képtelen lettem volna a válás után ezt csinálni.

De ha pályázik az év és a környék ri.banca címre, az az ő dolga.

2019. nov. 19. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
39%

Én ezt mindig az alapján ítélem meg, hogy az ő életére és lelki állapotára ez milyen hatással van.

Ha úgymond pótlékként fekszik össze mindenkivel mert össze van törve lelkileg és így akar egy kis figyelmet meg szeretgetést kicsikarni magának az egyáltalán nem jó. Ez csak mélyebbre fogja vinni ebben az esetben.

Ha viszont azért csinálja mert alapvetően már rendben van, újra szabadnak érzi magát és csak fokozni akarja a boldogságot, kiélvezni a kelendőségét a kalandozással akkor szerintem rendben van.

Nyilván nem mindegy, hogy mit jelent a "rengeteg" de ha nem valamilyen érzelmi hiánypótlás és figyelemhiány miatt csinálja akkor rendben lehet a dolog. Én nem ezt az utat választanám de mindenkit más tesz boldoggá.

2019. nov. 19. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
71%

A gyásznak, veszteségnek vannak különféle feldolgozási módszerei. Aki érett személyiséggel rendelkezik az elrendezi magában, keres egy hobbit, magaval foglalkozik stb aki meg nagyon nem az, az alkoholba menekül, öngyilkos lesz, hasonlok.


Ez valahol közepen helyezkedik el. Jó esetben nem árt vele magának, valószínűleg meg elvezi is de ettől ez még egyáltalán nem egy önmagát tisztelő, a problémáival bátran szembenéző felnőtt viselkedése. A dugásba menekül azelől hogy igazan megélje ezt s veszteséget.

2019. nov. 19. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
14%
Tudatlan a hölgy. Éppen annyira, mint az ágy, amin bhaszik.
2019. nov. 19. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
16%
Vannak ilyenek, azt hiszik ettől jobb lesz de csak pluszban gyűlik a lelkifurdalás és az önpusztitó gondolatok.
2019. nov. 19. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Neki jelenleg igen és ez a lényeg. Ez amolyan kapuzárási pánik szerű dolog. Most épp azt próbálja bizonyítani magának, hogy ő a válás ellenére vonzó nő a férfiak számára.
2019. nov. 19. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!