Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mit lehet tennj ebbe a helyzetbe?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet tennj ebbe a helyzetbe?

Figyelt kérdés

3 éve elindult egy gyermek elhelyezési per a lányom 11 éves volt amikor előszőr volt bíroságon akár hányszor akárhol meghallgatták mindig azt nyilatkozta hogy nálam(apánál szeretne lenni) ez egy ideig így is volt de kaptunk egy új bírót aki vissza helyezte az anyjához és rendőrökkel vissza vitetheti 8 napon belül a kislánynak régóta vannak gondjai pszichésen minden orvoshoz elvittem de nem sokat segített hisz amikor kezdett volna valami jólenni mindig jött helyette rossz. Édes anyját azt mondta és mondja is hogy nem szereti hisz mielőtt elváltunk tettileg is bántotta elég sokszor illetve mindennapos veszekedések voltak ezen a tárgyaláson ő is ott volt amikor meghallotta a döntést sírt kirohant majd vagdosta magát azóta nem eszik 2 kg fogyott így most 40 kg és vagdossa magát ha vissza viteti az anyja és vissza szökne mi a következménye mert azt mondta vagy vissza jön vagy megöli magát ettől azért félek mert már többszőr megkísérelte az öngyilkosságot

Mit lehetne tenni ilyenkor?

Válszokat előre is köszönöm


Ui: az anyával orobáltam felvenni a kapcsolatot de nem jött össze letiltott minden honna és azt mondta ne is keressem



2019. nov. 21. 00:03
 1/6 anonim ***** válasza:
Gondolom mindezt a birosagon is elmondtad hogy milyen az anyja. Szerintem valami nalad sem stimmelhet? ha nem neked itelte a biro, biztosan volt valami oka?
2019. nov. 21. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Harcolj érte!Keress egy jó ügyvédet,addig keress, amíg olyat nem találsz aki együttérzést mutat feléd(nem a drága ügyvéd a jó ügyvéd)és támadd meg az ítéletet. Vidd el a lányod pszichológushoz és kérjél tőle diagnózist.Ennek alapján fellebbezést nyújthatsz be.Harcolj, ne add fel, és akkor a lányod sem adja fel.
2019. nov. 21. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
1. Válszolónak igen az volt a problémája a bíronak hogy vesetranszpantáciom volt.
2019. nov. 21. 09:18
 4/6 anonim ***** válasza:
Stigmázza magát,ott valami nagyon nem kerek! Borderlines? Nekem balahogy ez ugrott be először ne haragudj. Annak eggyik tünete a depresszio,az öngyilkosság,a stigmázás stb. Kiváltó oka az anyai szeretethiány gyererekkorba. Ebbe az esetbe egy pszihiátriai szakvélemény nagyon sokat nyomna szetintem.
2019. nov. 22. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az anyának nincsen igazolt pszichiátriai betegsége vagy neked tudomásod arról, hogy jár vagy járt pszichiátriára? Ha van ilyen vagy tudomásod van ilyenről, a bíróságnak jelezni lehet írásban, ők intézik a továbbiakat (kikérik a papírokat a kórháztól, ha esetleg volt kezelve kórházban is a volt feleség).
2019. nov. 26. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Utolso válaszolonak amíg együtt voltunk szerettem volna,hogy elmenjen mielőtt a kislányom megszületett volna sajnos két gyermekünk meghalt ezt nem tudta felsolgozni és megváltozott...
2019. nov. 26. 16:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!