Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Hány forinttal kap többet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány forinttal kap többet állam bácsitól egy egyedülálló anya mint egy nem egyedülálló anya?

Figyelt kérdés

2019. dec. 10. 11:07
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
88%
Pontosan zéróval, sőt. Lakás vásárlásnál nekem nem járt csok meg támogatás. Nem vagyok család és egyetlen gyerekem van. Semmivel többet nem kapok, családi pótlék egy gyerekre, és kész. 3 gyerekeseknek van tán több támogatás, de az gondolom független a családi állapottól.
2019. dec. 10. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Tegnap mondta nekem egy tanár, hogy a romáknál nagy divat elválni, mert így több pénzt akaszthatnak le az államról. Közben persze továbbra is összejárnak dugni.
2019. dec. 10. 11:17
 3/16 anonim ***** válasza:
69%

Akkor a tanárod tájékozatlan, ami a szakmájából adódóan vérciki. Semmivel nem kap többet egy egyedülálló anya.

(amúgy ha nagyon romázni akar, de elmondom, hogy a legtöbb roma nincs is megesküdve úgy van gyerekük)

2019. dec. 10. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
#3: Az lehet, mert az összes egyedülálló anya ismerősöm rühelli a Fideszt.
2019. dec. 10. 11:22
 5/16 A kérdező kommentje:
Ha többet kapnának, az minden bizonnyal egy nagy válási hullámot indítana el a romák körében.
2019. dec. 10. 11:24
 6/16 anonim ***** válasza:
80%

Pár éve volt kiskorú a gyerekem,meghalt a férjem.

Mint egyedülálló 1.000,-Ft-al kaptam több családi pótlékot. Nem kaptunk ingyen tankönyvet, sem egyéb önkormányzati támogatást se. Bár ez utóbbi települési rendelettől függő.

2019. dec. 10. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
#6: Részvétem.
2019. dec. 10. 11:27
 8/16 A kérdező kommentje:

A 6-os jól mondja, úgy látom.


[link]


Ez a tanár ellenzéki volt, azért ijesztegetett a roma válási hullámos sztorival. Már jobbat nem tudnak kitalálni.

2019. dec. 10. 11:59
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Én is ellenzéki vagyok és tanár és nem beszélek hülyeségeket. Amúgy kormányunk családbarátnak hívja magát, tehát egyértelmű, hogy nem az egyedülálló szülőket fogja támogatni. Ráadásul egyedülálló anyaként pontosan tudom, hogy nem sok jár. Már ez a cikk is nevetséges. Úgy fogalmazza meg, mintha nagy kegy lenne, hogy egy egyedülálló szülő kétszer annyi napot lehet táppénzen a gyerekkel. Még jó! Egy házaspár mindkét tagja kiveheti ezeket a napokat én meg egyedül veszek ki ugyanennyi napot. (Nekem 28, nekik 2X14)
2019. dec. 10. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
1000 forinttal több a családi egy gyerekre.
2019. dec. 10. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!