Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Akik nem megcsalás miatt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik nem megcsalás miatt hagyták el a ferjüket, azok mi miatt?

Figyelt kérdés
Mindig csak megcsalásról olvasok. Van aki nem egy harmadik fél miatt vált el?
2020. jan. 19. 18:53
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
96%
Egyik rokonomat verte a férje és a gyerekek előtt sem türtőztette magát, alkoholista volt meg miegymás. Az más kérdés, hogy rendszeresen csalta is, de ez csak utólag derült ki, addigra már a válás folyamatban volt, szóval nem ez volt a kiinduló oka.
2020. jan. 19. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
45%
Egy kutya miatt...
2020. jan. 19. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
95%

Szinte már csak a gyerekek tartottak össze, meg leginkább az egyik gyerekem hisztije, hogy tökéletes család az övé meg biztos apu anyu szeretik egymást ők a tökéletes házaspár...


4 évig húzódott míg végül elegem lett, próbáltam magamban elnyomni de nem ment.


Mondhatni még megcsalás előtt történt, hogy vége lett.


Milliószor beszéltük meg a problémákat akkor 1-2 hónapig jó volt és újra rossz minden.


meghalt a vágy az érzelem a szeretet, nem volt figyelmesség, se törődés, nem volt kedve semmihez, nem volt igénye egy egyszerű nyaraláshoz, állandóan csak panaszkodott sokminden összegyűlt évek alatt

2020. jan. 19. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
92%

Nem volt szex és normálissan együtt töltött idő. Semmit nem lehetett megbeszélni. A lányával nem foglalkozott. Kb enyi, nem volt megcsalás nálunk sem.

N27

2020. jan. 19. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
83%
Nálunk most van folyamatban a különválás, bár nem voltunk házasok. Nem tudok megcsalásról, abból lett elegem, hogy a munkáját és a hobbiját mindig elénk helyezte (van egy 5 éves gyerekünk), és se nyaralni nem mentünk, se programokra nem jött velünk, emellett a hétköznapi dolgokat is 95%-ban én oldottam meg otthon és a gyerek körül is.
2020. jan. 19. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
27%
Más pasira vágytam, én csaltam meg. Percig nem bánom hogy elváltam, unalmas volt már a kapcsolat.
2020. jan. 19. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
62%
Érzelmi elhidegülés, eltávolodás egymástól. Nem volt már szex évek óta, ilyesmik. Megcsalásról nem tudok.
2020. jan. 19. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
90%
Rengeteg pénzt költött hülyeségekre, adósságokat csinált a tudtom nélkül, többször lopott otthonról is.
2020. jan. 19. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
0%
Elment Horvátországba Jachtozni és minket nem vitt.
2020. jan. 22. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
74%
Utolsó: te vagy Borkai felesége?
2020. jan. 22. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!