Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Válás esetén milyen okokért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Válás esetén milyen okokért ítélik az apának a 1,5 éves gyereket?

Figyelt kérdés

2020. jan. 25. 17:32
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha az anyuka drogos, bűnöző, pszichiátriai kezelt. Vagy apuka van otthon vele a születésétől fogva, tehát a gyereknek ez a megszokott.
2020. jan. 25. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha a gyerek jobb helyen van az apánál, mint az anyánál.
2020. jan. 26. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

1. Fizikai bántalmazás

2. Éheztetés, az ellátás hiánya.

3. Drogozás, ami veszélyezteti a gyermek testi és lelki fejlődését.


Ha a három közül valamelyik van, csak akkor.

Egyéb esetbe ha az apuka fejreáll, akkor sem fogja megkapni!

2020. jan. 30. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 De La Cruse ***** válasza:
100%

Ha anyu idegbeteg, beszámíthatatlan és a gyerekre veszélyes káros szenvedélye van.

Alkohol, drog, ....

De nem lesz egyszerű.

2020. jan. 30. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nagyon ritka (extrem) esetekben. Ha az apa sokkal jobb existenciaval bir mint az anya, az nem szamit ritka esetnek.
2020. jan. 31. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

#3-as voltam. ezzel foglalkozom, tehát higyjétek el ha azt írom, hogy apuka nagyon de nagyon ritka esetben kapja meg a gyereket!

Inkább 6x elküldik anyukát anyaterápiára.

Szóval tényleg csak nagyon durva esetekben tudja apuka elvenni anyukától a gyereket.

Nincs köze még egzisztenciához sem. (szerencsére)

2020. jan. 31. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Fel eves, 4 eves es 6 eves gyerekeket van eselyem apakent megkapni ha az anyjuk idegbeteg? Valamilyen sulyos psziches baja lehet. Nincsenek baratai, olyan hangosan ordibal a gyerekekkel obszcen modon hogy a szomszedok biztosan tudnak igazolni.

A nagy gyerek is el tudja mar mondani... tudom nem cselekvokepes....

Az ovodaval es bolcsivel is osszeveszett - ujabb tanuk igazoljak milyen...

Tenyleg teljesen abnormalis dolgokat muvel teboly... valszeg narcisztikus (is)

Es ami miatt tenyleg komolyan aggodom hogy ha valasra kerul sor es nala maradnak a gyerkocok akkor lelki nyomorekokat csinal beloluk... vagy ha veletlenul nekem itelik meg akkor.... hat nem tudom....

Tudjatok az a fajta hou direkt ellenem hangolja oket. A fism mar neha ismetli a ram iranyzott gunyos t jelzoket....


(Most nem fogom magam fenyezni - balfèk vagyok h idaig jutottam, de en egy bekes, csaladszereto ember vagyok.....)

2020. febr. 10. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Utolso balfek vagyok: sosem voltak baratai, testverevel es apjaval semmisegen ugy osszeveszett hogy elzavarta oket akikkel azota nincs kapcsolatban.

Az jutott meg eszembe hogy a gyerekek szemmel lathatoan alultaplaltak... a gyermek pazichologusok is anyat jeloltek meg mint “problema forrast”...

2020. febr. 10. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!