Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mit tegyek a túlélésért?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek a túlélésért?

Figyelt kérdés

Korábban azt hittem csak filmekben létezik ilyen,és mindig elítéltem ha valaki benne marad egy megromlott kapcsolatban.

Egyszerüen már nem bírom tovább az exférjemmel és nincs kiút olyan kilátástalan a helyzetem hogy azt elmondani és képtelen vagyok.

Tudom és rájöttem hogy magamnak köszönhetem de úgy érzem már bôven megfizettem érte.

Egy fedél alatt élünk,de tavaly januárban csinált egy olyan dolgot ami a végét jelentette a kapcsolatunknak.

Bizalom nulla a részemről.

Nincs semmilyen segitség,szülő család semmi akihez mehetnék.

Albérletet tavaly május óta keresek azóta is sikertelenül.

Ha meghallják a három gyereket nem adják ki.

Felénk irreális árak vannak,kb annyi egy albérlet havi díja amennyit keresek.

Az exferjem nem megy el ezt is próbáltam.

A gyerekeim könyörögnek hogy ne menjünk el mert nem szeretnének iskolát váltani,stb.

A vitákban mindketten hibásak vagyunk de sajnos bántott többször is.

Teljesen leépültem egy év alatt és úgy érzem nincs kiút,

Próbáltam anyaotthont/ami nem túl fényes hely/ tavaly augusztus óta várólistán vagyok.


Én nem szeretem őt,és szerintem ő sem engem.

Persze ez nála váltakozik,ezzel is kikészit.

Egyik nap elver másnap imád.

Olyan szintű letargiám van hogy borzalom.


Aki tapasztalt élete során ilyet szivesen venném a segitséget.



2020. jan. 25. 17:48
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nárcisztikus lehet a leírás szerint!

Barátnőm is ilyen férfival volt előttem!

Nagyon nehéz szabadulni egy ilyen embertől, szinte lehetetlen! Kérj segítséget akitől csak tudsz, beszélj szakemberrel is lehet tud segíteni, utat mutatni!

Szívesen segítenék mert borzasztó lehet ez a helyzet de sajnos én sem vagyok szakember.

2020. jan. 25. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Próbáld meg felvenni velük a kapcsolatot.


[link]

2020. jan. 25. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2020. jan. 25. 18:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!