Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Ki hogyan költözött szét, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki hogyan költözött szét, ha a másik fél ezt nem fogadta el?

Figyelt kérdés
2020. febr. 2. 16:51
 1/7 anonim ***** válasza:
14%
Az itteniek egyszerűen, mivel itt mindenki 500+-t keres.
2020. febr. 2. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Hogy értve? Anyámnál pl az ő nevén volt a lakás. Apám addig kapaszkodott a nagyobbik szobába meg addig fenyegetőzött, hogy ő onnan nem tágít, amíg anyám birtokvédelmet nem kért és nem kapott egy levelet, amiben 30 napja volt költözni.
2020. febr. 2. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Elég ha az egyik fél akar. A közös lakás eladása is kikenyszeritheto bíróságon.
2020. febr. 2. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
33%

3.-nak.


Láttam már ilyet! A pali, miután kötelezték eladta a részét.

(Áron alul, egy C családnak.)

2020. febr. 2. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
De részletesebben? Albérlet és hirtelen költözés vagy titokban költözés?
2020. febr. 2. 17:26
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Kedves kérdező, Te ismered a saját helyzeted
2020. febr. 2. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerencsére felnőtt emberek voltunk mindketten. Nem akarta elfogadni, én pedig mondtam, hogy hiába nem akarja elfogadni, akkor is ez lesz. Kénytelen volt, végül még segített is költözni és utólag belátta, hogy helyes volt a döntés, ő is megkönnyebbült és nem hiányoztam neki egy kicsit sem. Higgadtnak érdemes maradni és felnőtt módra megbeszélni a dolgokat. Albérletbe mentem.
2020. febr. 3. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!