Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Hogy fogadta kiskorú gyermetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy fogadta kiskorú gyermetek, amikor lett új párotok?

Figyelt kérdés
2020. febr. 4. 19:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Követném a kérdést.
2020. febr. 4. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
61%
Az enyém egyből elfogadta lett teso is de most menekülünk előle mert az elméje zavaros.
2020. febr. 4. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

#2 Ki elől menekültök? A tesó elől? Az ő elméje zavaros?


Gyanús, hogy nem.

2020. febr. 4. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
65%
Nem bemutatva lett, hanem összefutottunk előtte párszor, találkoztunk programokon, így volt ideje megismerni. Hamar megkedvelte, de még csak 4,5 éves volt. Azóta eltelt 10 év, sokkal jobb a kapcsolata vele, mint az apjával, mondjuk nem hiába.
2020. febr. 4. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
68%

Hozzank is "csak atjott egy bacsi", Karacsony utan voltunk, hozott 2 konyvet es ablakuvegre iro filctollat, az egesz delutant elmokaztuk, igaz, nagyon kicsik voltak, majdnem 2 es majdnem 4. Aztan jott maskor is, csinaltunk kozos programokat,hetveget, nyaralast,rogton megszerettek ot, azota is csungnek rajta es papanak hivjak:)

Ha nagyobbak lennenek akkor is ugyanigy csinalnam, valami kozos elfoglaltsagba beledobni oket egyutt, kotottsegek es feszenges nelkul. A gyerekek rugalmasak.

2020. febr. 4. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
#3 A teso apja elől menekülünk. Az előző kommentemben nem jol fogalmaztam. Köszi.
2020. febr. 4. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Még az én gyrekeim kiskorúak, a férjem párját nagyon szeretik szerintem, nekem nincsen senkim, új férfit nem tudtam az új életembe hozni, nem tudom megmondani ki és mi miatt, a mostohaanyjukat nagyon szeretik
2020. febr. 4. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
#5 vagyok, melyik resze nem hasznos a valaszomnak?:)) Az "azota is" az elmult 5evet jelenti, amiota kozosen neveljuk oket, hazassagban, csaladban.
2020. febr. 5. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

5 és 8:

Ne foglalkozz már ilyennel, hogy ki, mire kattint. Az üzeneted eljut a kérdezőhöz, gondolom emiatt kommenteltél, ilyen marhaságokkal, hogy hány százalékban hasznos, meg ne foglalkozz.

Minden jót!

2020. febr. 5. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Számomra is meglepően jól fogadta. Sok közös programot csináltunk,ismerkedtünk. 10 éves volt a lányom,nyilván pontosan tudta, hogy miről van szó. De szerencsére minden zökkenőmentes volt
2020. febr. 5. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!