Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Hogyan legyek túl rajta? Fél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan legyek túl rajta? Fél éve, hogy elváltunk.

Figyelt kérdés
Még mindig állandóan rá gondolok. Szeretnék tovább lépni,de nemtudok. Nemtudom hogyan.
2020. febr. 11. 18:34
 1/6 anonim ***** válasza:
Kérj pszichológusi segítséget. Kösd le magad olyan tevékenységgel, amit eddig nem tudtál/mertél kipróbálni. Képezd magadat. Sportolj: boxzsák+boxkesztyű=zokni le, és üsd-rúgd szét a boxzsákot, vezesd le a fájdalmadat rajta:).
2020. febr. 11. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia.

Én dec 30.án vettem észre hogy csal a feleségem, két nap múlva elköltözött, és a gyerekeket is vitte. Most nagyon rossz nekem, de van pár dolog ami nem hiányzik.

Viszont a családi élet nagyon.

Szerintem engem a válás nem fog annyira megviselni, inkább csak a család hiánya.

A válás előtt is már külön voltatok?

2020. febr. 11. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Kb fél éve élünk külön.
2020. febr. 11. 22:42
 4/6 anonim ***** válasza:
Most konkrétan papiron elváltatok vagy csak különmentetek?
2020. febr. 12. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Elváltunk papíron.
2020. febr. 12. 16:33
 6/6 anonim ***** válasza:

Azért az számít hogy mennyi ideig voltatok együtt, és mért mentetek szét?

Gyerekek vannak?

Sok minden függvénye az, hogy mennyi idő míg elfelejted.

Nekem kollégám azt mondta hogy legalább egy év.

2020. febr. 13. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!