Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Ilyen gyakori, hogy a házastár...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen gyakori, hogy a házastársak a gyerek miatt együttmaradnak?

Figyelt kérdés
Vannak akik elválnak ha nem jó a kapcsolat, igen. De rengeteg szülő inkább marad a szarban, mert nem akarja hogy sérüljön a gyerek. Tényleg inkább tönkrevágják magukat, minthogy keresnének egy normális párt és mindketten egyetértésben megmaradnának a gyerek felől?
2020. márc. 20. 10:22
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Sokan nemcsak a gyerek miatt maradnak együtt, ehhez több minden is hozzájárul. Pl. közös vagyon/otthon. Van,hogy nincs hová menniük egyiküknek se. Ragaszkodnak mindketten a gyerekhez,kölcsönük van stb.

Akik "csak" a gyereket nézik könnyebben döntenek a válás mellett ha annyira rossz a helyzet mint azok, akiknek több ok áll bonyolultként a háttérben.

2020. márc. 20. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
70%
Nagyon gyakori, nekem elhiheted. De arra van eszük, hogy közben csaljak a másikat. De mikor batornak kellene lenni, sajnos jönnek a gyerekkel. Valahol azt is megértem. Nagy döntés ez. Én megleptem, pedig nekem se volt hova mennem.
2020. márc. 20. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Anyámék is ezzel bohóckodtak. A végén én könyörögtem, hogy ne játsszák az agyukat, hanem húzzanak külön, mert már rohadtul unom az otthoni hangulatot.


Sok szülő takarózik a gyerekével, mert azt hiszi, hogy attól, hogy gyerek, ő kapásból vak és hülye is... És sokkal de sokkal jobban sérültem abban az 5 év fagyott hangulatos, anyámat fürdőszobába elvonulva zokogás közben hallgatós, veszekedés közben közéjük állós szarban. Életem legszebb napja volt, mikor apám végre elhúzta a belét onnan a nőjéhez, akkor is, ha utána jobban kellett spórolnunk.

2020. márc. 20. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem a gyerek miatt maradnak együtt. Ez csak takarózás, hogy ne kelljen a megszokott, kényelmes fosból kilépniük.Félnek az egyedülléttől.
2020. márc. 20. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Jellemzően igen.
2020. márc. 20. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Legszívesebben én is válnék. Nem túl jó a házasságom, viszont van, közös hitel, gyerek, anyagilag nem tudnám biztosítani azt a szintet a gyereknek mint amibe most van, és érzelmileg sem. Szóval nekem jobban megéri maradni. És annyira nem is érzem magam rosszul.
2020. márc. 22. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!