Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » 3 gyerekkel 13 év után válni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3 gyerekkel 13 év után válni akarok. Manapság ez tényleg meghökkentő?

Figyelt kérdés
Megcsalt,csajozgatott,hazudott,bajba sodort és még sorolhatnám... most jutottam el odáig hogy elég,nem vagyok boldog,válás mellett döntöttem,megoszlik a vélemény, aki ellenzi miért fordít hátat nekem ha pontosan tudja mi zajlott az évek során? Ilyenkor tényleg a szőnyeg alá lehet seperni minden sérelmet ami ért és csak arra koncentrálni hogy én vagyok az utolsó szemétláda mert nem bírom tovább? Tényleg ennyire felháborító ha válás mellett dönt egy anya?
2020. márc. 29. 12:15
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
67%
Nem meghökkentő. Manapság egyre gyakoribb az ilyen eset. Régen volt szokás a szőnyeg alá söpreni a dolgokat, nagymamáink korában. Ezért lehet az időseknek szokatlan lesz, de ez meg kit érdekel, hogy mit gondol pár idős? Az a lényeg, hogy Te válni akarsz. Az egyetlen ember akinek köteles lennél megindokolni a válás okát az a férjed, de mivel totál egyértelmű hogy megcsalt, még magyarázkodnod sem kell. A többieknek meg nem kell megmagyaráznod, hogy miért akarsz válni. Ha a szüleid, barátaid szeretnek, akkor elfogadnák akkor is, ha úgy akarnál válni, hogy nem volt megcsalás. De amelyik közeli hozzátartozód nem fogadja el, annak nem számít a Te boldogságod. Neki a látszat számít, hogy együtt legyél vele, mert jujjjj 13 év+gyerek. Nem baaaj haaa megcsaaalt, van gyereeek. Mert ugye tudjuk hogy ami kívül szépnek néz ki, lehet még belül rohad, de ez nem számít ugye.... Tiszta szánalom az ilyen ember, aki egy ilyen nehéz időszakban elfordul tőled.
2020. márc. 29. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
10%
Egyáltalán nem meghökkentő, ha válik egy anya. Meghökkentő az szokott lenni, mikor ők vannak azon meghökkenve, hogy nem dong körülöttük úgy egy felhőnyi mr right, mint lány korukban.
2020. márc. 29. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
75%
Igen, meghökkentő ha valakinek van bátorsága kilépni a rosszból. Akik hátat fordítanak csak irigykednek, mert ők nem mernek tenni a boldogságukért! Most majd megtudod kik a barátaid, és kik azok akik élvezték nézni ahogy szenvedsz!
2020. márc. 29. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Foglalkozz azzal, hogy neked és a gyerekeidnek mi lenne a legjobb. Ha folyton marjátok egymást a férfjeddel és a gyerekek azt látják, hogy nem tisztelitek egymást, az szerintem nagyon mérgező szülői magatartás, és sokkal tiszteletreméltóbb, ha a nő tiszteli magát annyira, hogy belátja, jobbat érdemel, és képes ezért dolgozni. Mint gyerek, akinek szülei folyton balhéztak, nekem ez nagyon imponáló. Senkinek nincs joga beletúrkálnia az életedbe, ha valaki segítő szándékkal próbál megvilágítani elötted más nézőpontokat, azt vedd figyelembe, egyébként pedig menj a boldogságod után. Továbba semmit nem tudunk arról, hogy ki miként viselkedett a kapcsolatban, te miben hibáztál, de neked kell látnod, hogy milyen pozitívabb jövőt tudsz elképzelni magadnak, és azt miként tudod megvalósítani.
2020. márc. 29. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
29%

Válj el és boldogabb leszel. De! nagyon nehéz lesz ismét pasit találni, mert dugáson kívül nem sok értéke van egy 3 gyerekes anyának a mai huspiacon.

Bocs az őszinteségért.

2020. márc. 29. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Ez tíz éve sem volt meghökkentő. De természetesen mindenkinek van egy Teri néni rokona, szomszédja, aki majd megszólja emiatt, ez már csak így szokott lenni. Egyáltalán ne foglalkozz másokkal, neked erre most nincs időd. Magaddal egy a gyerekeiddel törődj kizárólag. Az, hogy a faluvégibe Mariska mit gondol legyen az ő gondja.
2020. márc. 29. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Kit érdekel, hogy mások szerint mi? Nem nekik kell benne élni, nem érthetik
2020. márc. 29. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
76%

Aki húspiacnak tekinti a nőket az vegyen egy bontottcsirkét aztán verje bele.


Kíváncsi vagyok hogy ha az anyád elvált volna apádtól róla is ilyen véleménnyel lennél-e. Úgy gondoltad volna, hogy az anyád megérdemli az örök magányt, mert van akik szemében kevesebbet ér MIATTAD? Mert másnak a kölyke vagy akit a kutya se kíván nevelni? Milyen érzés lett volna? Te unintelligens barom.

2020. márc. 29. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Mi lenne ezen meghökkentő? Van, aki 30 év házasság után válik el.


Ugyanakkor az is igaz, hogy ha a férjeddel nem tudtok higgadtan megegyezni a vagyon megosztásáról és a gyerekek elhelyezéséről, akkor elég durva és hosszú pereskedésnek és civakodásnak nézel elébe, amelynek a gyerekek is szem- és fültanúi lesznek. Ez esetben azt javaslom, hogy ha meg tudod engedni magadnak, akkor ideiglenesen költözz a gyerekekkel albérletbe. Egy fedél alatt lakni valakivel, akivel pereskedsz, kész földi pokol.


S valóban igaza van annak a válaszolónak, aki azt írta, hogy 3 gyerekkel nem lesz könnyű társat találnod. Még az sem lesz könnyű, hogy egy férfinek felkeltsd az érdeklődését (leszámítva azokat, akik társkeresőnek álcázottan csak szeretőt vagy kalandot keresnek). Egy férfi ugyanis tudatában van annak, hogy hirtelen beleesni egy pótapa-szerepbe nagy kihívás, hiszen a gyerekek valamilyen mértékben mindenképp kötődnek az eredeti apjukhoz és az új férfit jó eséllyel betolakodónak fogják érezni. S persze a kettesben levés a társsal ilyenkor szinte kizárólag a késő estékre és éjszakákra korlátozódik, azaz a romantikus ismerkedés, kettesben andalgás az utcán, meg hasonlók, ritkán megoldható. Ez pedig nem túl vonzó perspektíva. Én régebben próbáltam egy olyan nőnek udvarolni, akinek volt egy 5 éves kisfia, akit egyedül nevelt - szinte lehetetlen volt bensőségesen elbeszélgetni vele, mert a kisfiú mindig minimum a szomszéd szobában volt, s 5 percenként benyitott valami ürüggyel. Egyszerűen nem tudtunk egymásra koncentrálni, s ez nagyon frusztráló tud lenni, hiszen így csak felületes ismerkedésre van esély.

2020. márc. 29. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Nem felháborító: ha így látod, akkor tedd meg. Nem jó ez így. Viszont hosszú harc/út lesz.
2020. márc. 29. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!