Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Ha a bírósàg elrendeli gyermek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a bírósàg elrendeli gyermekelhelyezés kapcsàn egy 4éves fiú pszihológiai kivizsgàlàsàt, az mennyire mérvadó?

Figyelt kérdés
Tehàt mennyire dönt a véleménye.Pl. Ha az apa harcol a kicsiért és ha véletlenül olyan hangulatban lesz az egyébként anyàs kisfiam,hogy az apjàt vàlasztja,akkor elvehetik tőlem?

#gyerek #szülő #per #bírósāg
2020. ápr. 13. 00:46
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:

Pont azért van a vizsgálat, mert a bíróság nem gondolatolvasó.


Ha a gyerek eljátsza, hogy anya otthon fekszik bedrogozva/bepiázva a babáival, akkor az egyértelmű lesz a bíróságnak is, hogy mi a helyzet. Ha a gyerek azt játsza el, hogy apa anyával ordibál, akkor meg az...

2020. ápr. 13. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
100%

6 éves kor alatt kiveteles esetben rendelnek csak el ilyet.

És ahogy írták is ha nem vagy prosti vagy drogfüggő munkanélküli akkor 6 alatt nem ítélik az apának itthon.

Minden mást lesza rnak.

Ha 1 putriban élsz az apa meg a rózsadombon villában,sajnos akkor is az anya győz ha tud enni adni a gyereknek.

Ilyen szinten szűklatókörű a magyar jog...a te szerencsedre.


6 felett,2 fokon mar nem leszel feltetlen ilyen szerencses ha kitartó az apuka.

2020. ápr. 17. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:
Utolsó,ehez nem szerencse kell csak szeretet.Minnél több törődés a részemről,annàl kevesebb esélye apucinak manipulàlni.
2020. ápr. 18. 07:35
 14/24 anonim ***** válasza:

Ezt úgy írod mintha az apa nem lenne ugyanolyan jogú szülöje a gyereknek mint te.

Valami oka csak van ha ennyire akarja őt,és ez az ok általaban a szeretet.

Nem pedig a manipulació.

2020. ápr. 19. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:

Szóval csak és kizárólag a gyermek életkora miatt vagy helyzeti előnyben és nyerő pozícióban,ami 2 év múlva elevül,ha a fater kitart.

Olyan melója van hogy 8-16 17ig tehat tudja hozni vinni a gyereket normál élet időben.

Ha kimegy hozzá a gyámügy,tiszta lakast tele hűtőt talál.

Akkor meg is erkeztünk oda hogy 50-50% lesz a masod fok.

2020. ápr. 19. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:
Szlovàkiàban nem így működik...nem szakítjàk el tőlem,az anyjàtól.Én vagyok vele születésétől,ő pedig 1napot sem töltött vele.Nem szakítjàk ki a megszokott környezetéből,nincs rà okuk.Semmit nem tudnak felhozni ellenem.Ugyan miért vennék el az anyjàtól..
2020. ápr. 19. 06:24
 17/24 A kérdező kommentje:
És hogy miért akarja?Hogy az anyósomék többet làssàk..de oda nem kerülhet,azt soha nem hagyom.Az anyósommal 1fél napot nem lehet.Itt nàlunk ritka esetben kerül az apàhoz,ahogy nàlatok IS.
2020. ápr. 19. 06:28
 18/24 A kérdező kommentje:
És még annyit,hogy ha az apuka belàtna,hogy milyen jó anya vagyok,fel sem merülne benne ilyen.6éves korara valoszinuleg újra férhez megyek,ott kezdi az iskolàt.Nem hiszem,hogy a bírósàg hagynà,hogy amit szépen felépítettem a kicsi életében,hogy végre normàlis csalàdja legyen,az exem csak úgy lerombolja.Ő nem akart velünk külön menni az anyjàtól,inkàbb elvàlt.És Mint mondtam sosem hagynàm,hogy az anyósom,egy öregasszony nevelje.Az nem az ő dolga,én vagyok az anyja és az IS maradok.Addig bíróskodnànk míg nyernék.
2020. ápr. 19. 06:52
 19/24 anonim ***** válasza:
76%
Hát kérdező... minél többet olvaslak, annál inkább megértem, hogy miért akarja a férfi, hogy ne nálad legyen a gyerek.
2020. ápr. 19. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:
Màr én is kiismertelek a vàlaszaid alapjàn..És leírom mégegyszer,nem hagyom hogy az iszàkos anyósom közelébe kerüljön és az óriàsbébi apjàhoz.
2020. ápr. 19. 07:31
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!