Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Van mitől félnem a gyermekelhe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van mitől félnem a gyermekelhelyezésnél? Többi lent.

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A lányom júliusban lesz 3 éves. Apával gyermekelhelyezési perben vagyunk. Állítása szerint veszélyeztetem a gyermeket, ez az állítása abban merül ki, hogy kb másfél-két hetente iszom alkoholt, de nemhogy részeg lennék, de még csak nem is szédelgek.(A gyermeket most egyedül nevelem). Ez lehet egy vodka-narancs, bor, pezsi vagy whisky a nap bármely szakában (ha már tudom hogy nem fogok vezetni az nap). Van, hogy játék közben vagy épp főzés közben teszem vagy amikor a kertben játszunk a gyerekkel. Volt, hogy amikor még együtt éltünk akkor ünnepekkor kicsit megszaladt az a pohár, de a gyermek nem volt felügyelet nélkül, hisz ott volt ő is. Bizonyítéka ezekre nincs neki, maximum tanúk, de az ügyvéd azt mondta ettől nem kell félnem, maximum akkor ha orvosi papírom lenne az alkoholizmusról (pl detox), esetleg videója arról hogy a földön fetrengek. Nem vagyok alkoholista, sőt kifejezetten annyira nem is szeretem az alkoholt, csak néha megiszom egy pohár valamit, de van hogy 2-3 hónapig egy kortyot sem. Én hogy tudom bebizonyítani, hogy a gyermek nincs veszélyeztetve? :(


2020. ápr. 17. 13:19
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy ha a akarnak, találnak támadni valót, ha nem iszol egy kortyot sem, akkor majd mást.
2020. ápr. 17. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
81%
Nem értelek benneteket. Két hetente egy pohár alkohol körül megy a hiszti? Nevetséges. Apuka talán soha nem iszik meg egy pohár bort vagy sört?
2020. ápr. 17. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
48%

Magyarorszagon 6 eves kor alatt ha nem vagy bizonyithatóan prostituált és/vagy drogfüggő,nem itélik az apának a gyereket sajnos.

Minden mást lesza rnak.


6 felett,2. Fokon viszont már 40-50%nyerni tud az apa,mert a bírósag szokta ertékelni a kitartást.

2020. ápr. 17. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Bizonyítsa be az apuka! Hívjon tanukat, akik rendőrségi kihallgatason majd állítják, hogy te alkoholizálsz. Kérjen le rendőrségi, orvosi, (pszichiátriai) dokumetnumokat, hogy neked priuszod van. Menni fog neki? F@aaszság.
2020. máj. 22. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!